Blíží se Vánoce. Don se od Conrada Hiltona dozvídá o úmyslech P.P.L. a informuje Rogera i Berta. Všichni vědí, že nastává krizová situace a že musí především držet pohromadě. Nečekaného spojence naleznou ve frustrovaném Laneu Pryceovi, který už má dost tichého přikyvování. Předvánoční víkend je v kanceláři Sterling Cooper mimořádně rušný. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Dokonalá podívaná, v níž se ještě více zúročuje fakt dlouhého zrání minulých 38 epizod, jež aspoň oddělilo zrno od plev a tento kolotoč rozpadů a nových začátků perfektně zinscenivaný ve všech ohledech zůstalo jen pro trpělivé a milovníky tohoto projektu už od začátku. Učebnicové ukončí série a kdyby bylo hodně zle, tak i seriálu, což se naštěstí nestalo. ()

Necrotongue

Musím uznat, že pro finále třetí sezóny si tvůrci seriálu nechali v rukávu pěkné trumfy. Tohle byla skvělá epizoda, které prostě nemám co vytknout. Bavil jsem se skvěle, protože tahle vzpoura na Bounty byla výborně sepsaná, zrežírovaná a hlavně sehrána, a výsledná sestava byla přinejmenším zajímavá. / Poučení: Kdo jinému jámu kopá, ten je nádeník. ()

jackalsc

Tato epizoda má přesný název. Zavřete dveře a posaďte se, protože těchto 47 minut bylo natolik luxusních, že to nejde popsat slovy. Tato epizoda má vše, vývin, zvraty, vtipné momenty, husté momenty, smutné momenty a nevím co ještě. Neskutečná nádhera. Jedno z nejlepších ukončení sezony co jsem zatím viděl , neskutečně se těším na další sezónu. ()