Pete navštíví s manželkou odborného lékaře, i když sám příliš po dítěti netouží. Don jede na výlet s Bobbie Barrettovou a jejich veselá vyjížďka skončí za asistence policie. Don se musí obrátit na jedinou osobu, které opravdu důvěřuje. V práci ho čeká nová sekretářka Jane Siegelová, jež se okamžitě stává centrem pozornosti mužských pracovníků v Cooper Sterling. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Firemní záležitosti šly stranou, ty osobní vyeskalovaly do náležitých pozic expandující vztah jistých postav na úplně novou rovinu, přičemž se důsledně vrtalo v minulosti a odpovídalo na pár otázek. ()

Necrotongue

Jen těžko bych mohl pětihvězdičkovat,když byla celá epizoda vystavěna poněkud jednostranně. Tím chci říct, že jsem se účastnil pokračování Donovy aférky, tvůrci věnovali snad až příliš mnoho času Peggy, řešila se situace kolem absence potomstva Campbellových, ale když se to vezme kolem a kolem, o firmě to tentokrát příliš nebylo. A já mám holt radši, když je scénář víc vybalancovaný, protože i když nemám rád reklamu, firma Sterling Cooper mě zajímá. / Poučení: Za volant usedej raději střízlivý a sám. ()