Blíží se Velikonoce. Peggy se v Brooklynu seznámí s novým knězem, který se zajímá o její problémy. Roger Sterling ani po nemoci nemění způsob svého života, když se mu zalíbí „manželka" jednoho klienta. Don dá ženě Jimmyho Barretta dobrou radu, zatímco doma má problémy s výchovou vlastního syna. Všichni se připravují na prezentaci pro American Airlines. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Hlavní linka přináší firemní fuck-upy, rodinná linka začíná chytat rozpadající se charakter, vedlejší linky působí jako výkřiky do tmy, do té méně zajímavé naštěstí provedl trochu světla Colin Hanks. ()

Necrotongue

V komentáři/recenzi k předchozí epizodě jsem se zmínil o tom, že jsem nedostal žádný nadstandard (v rámci tohoto seriálu pochopitelně) a hned v následujícím dílu to přišlo. Nový koníček pana Sterlinga, nový kněz, boj o novou zakázku a rodinná situace u Draperových daly ději přesně tu šťávu, kterou potřeboval, abych mohl jít do plných. Úplně vidím, jak u sledování seriálu dosahují šovinističtí obdivovatelé patriarchátu opakovaných orgasmů, zatímco si militantní feministky podřezávají žíly a vypichují oči. / Poučení: Je fajn, když člověk předem ví, co dostane, a kolik ho to bude stát. ()