Betty se od přítelkyně Francine dozvídá o nevěře jejího muže a sama začne pochybovat o svém manželství. Pete dostane do firmy velkou zakázku díky tchánovi, ale vytočí ho Donovo rozhodnutí jmenovat Peggy textařkou. Bývalá sekretářka však netuší, že její rostoucí váha není způsobena jídlem. Don se dozvídá o sebevraždě svého bratra, ale vrhá se do práce. Znovu přesvědčí o své genialitě novou kampaní pro Kodak. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Konec první série v duchu, jenž definoval posledních pár epizod, tedy emocemi protkané příběhové linky, jež buď nezávazně nebo až moc vzájemně jedou vedle sebe a díky charakterní výstavbě minulých epizod fungují na výbornou. Bob Dylan na konci potěšil. ()

Necrotongue

Finále první sezóny bylo podobně zábavné jako předchozí epizoda. Tvůrci se tentokrát více zaměřili na postavu Betty Draper, ale přitom nezanedbali ani dění ve firmě Sterling Cooper a nezapomněli ani na jiné osoby, takže jsem mohl sledovat, kterak se Peggy během jednoho odpoledne ocitla na vrcholu i na nejhlubším dně své dosavadní existence. ()