Všichni se stěhují do budovy McCann Erickson. Joan i Peggy zažívají na vlastní kůži přezíravé chování manažerů velké agentury. Joan se marně pokusí vzepřít, zatímco Peggy se stylizuje do pohrdavě mužské polohy. Don je pozván na prezentaci dietního piva, ale uprostřed schůzky odejde a vydá se autem na západ hledat servírku Dianu Baurovou, která zmizela z New Yorku. (Česká televize)

Necrotongue

Asi takto; já už jsem seriál viděl, jen už je to tak dávno, že si už dnes nevybavím, jak to všechno dopadlo. Je mi ale naprosto jasné, že mi budou postavy, prostředí, atmosféra i příběh chybět. A že mi budou chybět brzy, to mi dávají tvůrci s každou další epizodou jasně najevo. Dvanáctý díl se velmi vyvedl a já jsem si ho velmi užil, i když si v něm obsaženou ztrátu beru tentokrát velmi osobně. / Poučení: Nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být hůř. ()

waits

Těsně před koncem a pořád tak dobré! Udržím se a nepřečtu si, jak to celé dopadne, i když po posledním záběru Drapera odjíždějícím v Cadillacu za zvuků Bowieho Space Odity, mám sto chutí se to dozvědět hned ted. Všechny ty postavy pošly vývojem, nepřirostly mi k srdci, to zdaleka ne, ale dívám se na ně jinak než na začátku a jsou to mě živé charaktery, u kterých rozumím tomu, co a proč dělají. Tak zas příští uterý! ()

ZeroCZ1233

Postavy si začínají uvědomovat svou nespokojenost a zároveň dostávají chuť se svým životem něco konečně dělat. Humoristické pojetí u linek, jež bych ani nedoufal, že se protnou, naprosto skrečuje melancholický dopad závěru za tónů pana Bowieho. ()