Všichni v televizi sledují cestu amerických astronautů na Měsíc i následné přistání, při němž Bert Cooper šťastně zavře oči. Don cítí, že jeho pozice v agentuře je ohrožena, a navrhne Peggy, aby udělala prezentaci pro Burger Chef sama. Cutlerův pokus o Donovo vyhození je však s Rogerovou pomocí odvrácen. Nabídka od McCann, která se ocitne na stole, je totiž až svůdně lákavá. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Je to malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo. Lidská rasa dosáhla velkého mezníku v kosmonautice, legendární přistání na Měsíci učarovalo svou atmosférou něčeho velkého a význačného. Vedle této velké události si počínaly velmi dobře i osobní linky, na živelného Dona, jemuž rupnou saze, je díky Hammovu herectví radost pohledět, tato temnější poloha a její raritní projevení mu velmi sluší. Strop této epizody si však vysloužil odchod velmi milované postavy, jež přes svou zdánlivou nepodstatnost zastávala tu nejvyšší moudrost k níž se všichni obraceli a byla nedílnou součástí koloběhu jak céle firmy, tak pozitivity mezilidských vztahů všech protagonistů, o to krásnější a citelnější bylo samotné rozloučení. I když do konce zbývá jen pár epizod, tak bude velmi chybět. ()

Necrotongue

Sedmou epizodu tvůrci dokonale vymazlili do této finální podoby. Já vlastně ani nemám co vytknout. A ani jsem se nesnažil něco najít. Opět se podařilo perfektně využít významné dějinné události k tomu, aby mohl současný divák "ochutnat" tehdejší atmosféru. A ať už ty známé záběry pocházely z Měsíce nebo od Disneyho, je to v podstatě úplně jedno. Nesmím zapomenout vypíchnout fakt, že tvůrci přišli na to, jak se dá nepateticky, ale zato s plnou parádou, rozloučit s jednou z nejdéle sloužících postav. Tleskám. / Poučení: Je toho na tebe někdy moc? Dej si prostě na chvíli pauzu a hoď se do klidu. ()