Kreativci si dělají legraci z komiksu, který potajmu tvoří Lou Avery. Don slíbí pomoct těhotné Stephanii, která se mu telefonicky ozve. Když však přiletí do L.A., dívka už u Megan není. Sejde se s Harrym, který ho varuje, že se ho v agentuře chtějí nadobro zbavit. Don zakusí po mejdanu u Megan kalifornskou sexuální svobodu, ale v duchu už si připravuje výpad proti Cutlerovi a Averymu. (Česká televize)

Necrotongue

Jako už tradičně i v páté epizodě byla přítomna dobová atmosféra, kostýmy i celková výprava, děj mě určitě nenudil, ale zároveň mi tady něco chybělo. Opět mi vadilo, že se příběh nikam výrazně neposunul. Jasně, našlo se několik důležitých momentů, ale na padesátiminutovou stopáž jich nebylo mnoho a díl tak vyzníval poněkud prázdně. / Poučení: Pokud se lidé ve tvém okolí začnou chovat jako Vincent van Gogh, sežeň pomoc. ()

ZeroCZ1233

Typický příklad toho, jak majetnický chtíč jít s dobou nejen odbourává do oné chvíle budovanou tvář určitého nadhledu, ale zároveň se podepíše na zdraví psychicky náchylnějšího jedince a po těch desítkách epizod je bolestivé vidět tak smutný odchod člověka, jež to nikdy neměl lehké a tohle bylo jen finální doražení. ()