Před Vánoci se Lane od svého londýnského právníka dozvídá, že dluží značnou částku na daních. Harry Crane navštíví svého bývalého kolegu Paula Kinseyho, který se přidal k sektě Hare Krišna, a rozhodne se mu pomoct. Joan dostane v kanceláři rozvodové papíry od Grega a Don se pokusí vyjasnit její chmury vyjížďkou v Jaguaru, o jehož zakázku agentura usiluje. (Česká televize)

Necrotongue

Konečně jsem zase jednou dostal příležitost udělit epizodě páté sezóny plný počet hvězdiček. Kdo mě zná, ví, že mi až tak nevadí různí bohové (přestože v ně nevěřím), jako jejich mnohdy fanatičtí stoupenci. Proto mě skupinové prozpěvování dvakrát neoslovilo, ale jako doplněk k dobové atmosféře ho beru. Děj byl pro mě i v tomto případě zajímavý, tentokrát se v něm ale navíc častěji vyskytovala Joan (zatím ještě Harris), což mě nemálo potěšilo, a boj o novou zakázku zjevně ovlivní i hlavní dějovou linii, takže jsem byl velmi spokojen. / Poučení: K jídlu se snaž chodit včas. ()

ZeroCZ1233

Až tak dobré vystižení doby jsem nečekal, ale ono to přišlo a vidět tehdy kulturou tak silně rezonující hnutí Hare Krišna (pojato z pohledu konzervativního lidu jako bandu usměvavých šašků, což je možná kapánek škoda) mě velmi potěšilo, stejně jako návrat nejmenované postavy a počátek lovu na Jaguára. ()