Lane se v hospodě raduje se svými krajany nad vítězstvím Anglie na fotbalovém mistrovství světa a pokouší se získat zakázku od firmy Jaguar. Partneři SCDP se i s manželkami scházejí na večírku u Petea a Trudy Campbellových. Večeře s vedoucím pracovníkem Jaguaru se protáhne dlouho do noci, ale její výsledek není právě pozitivní. Lane si to vezme osobně a vyzve Petea na pěstní souboj. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Jediný Brit v kanceláři musí čas od času vykonat něco, co by vyjádřilo jeho národní preference komiky, tudíž pěstní souboj v amatérských otěžích dvou fyzicky neschopných lopat je nadmíru absurdně vtipná podívaná. ()

Necrotongue

Teď ani nevím, jestli jsem šel do pěti hvězdiček pro vydařený děj nebo pro nadšení z první kvalitní epizody v páté sezóně. Asi v tom bude z obojího něco. Ať tak či tak, poprvé v této řadě mě děj dílu opravdu bavil, dočkal jsem se humoru, bylo i drama a zase jedna dokonalá scéna s Joan Harris. Právě pro tyto momenty je pro mě nejoblíbenější postavou v seriálu. / Poučení: Žvýkačka a orální sex nejdou dohromady. ()