Betty potřebuje shodit nějaká kila a navštíví lékaře. Ale místo pilulek na hubnutí se dozvídá, že by mohla být vážně nemocná. Harry s Donem se marně pokoušejí kontaktovat Rolling Stones kvůli případné reklamě a Peteovi Campbellovi se podaří ulovit aerolinky Mohawk. Peggy je pověřena, aby pro ně sehnala nového textaře. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Asi nejsterilnější epizoda celého seriálu, pouhá monotematická výplňovka s podprahovou expozicí v rámci jedné poměrně zásadní události, jež s jistou určitostí bude hrát v budoucnu určitou roli, nyní se jednalo o nepotřebný výkřik do tmy. ()

Necrotongue

No, tak to byl propad. Po třech epizodách můžu s jistotou říct, že jde o zatím nejhůře rozjetou sezónu. Vypadá to, jakoby někdo v pauze mezi čtvrtou a pátou řadou kompletně vyměnil tvůrčí tým a my se teď musíme dívat na to neštěstí, které z toho vzešlo. Třetí epizoda byla z mého pohledu úplně o ničem a fakt nemám radost z toho, že jsem se v mém oblíbeném seriálu dočkal sterilní vaty. / Poučení: Najez se dřív než ostatní. ()