Do Rogerovy kanceláře po letech přijde jeho dávná láska Annabelle, ale nedostane to, co chce, ani obchodně, ani soukromě. Joanin manžel Greg z nouze koketuje s psychiatrií, ale pak se rozhodne k radikálnímu kroku. Betty stále víc uvažuje o budoucnosti vzhledem k tomu, co objevila v Donově zamčeném šuplíku. Dojde ke konfrontaci a Don přizná barvu ohledně své totožnosti. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Kostlivci se plnou vahou vysypali ze skříně ven a vznikl z toho naprostý emocionální kolotoč, ten předlouhý budovací čas za to vážně stál a plně ukázal dosud poměrně nenápadnou leč skvělou práci s charaktery. ()

Necrotongue

Jo, jo, tohle bylo dobré. Velmi dobré. Tvůrci konečně dovolili Betty, aby zahnala blahosklonného Dona Drapera do rohu, a nechali ho dusit ve vlastní šťávě. No, za mě to příběhu nebo minimálně ději jedenácté epizody jednoznačně prospělo. Je pravdou, že na mou oblíbenou vyváženost osobní a profesní roviny nedošlo, ale v tomto konkrétním případě mi to bylo vcelku jedno, i tak jsem byl spokojen. / Poučení: Lež, máš krátké nohy. ()