Peggyin textařský úspěch paradoxně zhorší její vztah k Peteovi. Don stráví večer s Midge a jejími bojovně naladěnými bohémskými kamarády, ale nedokáže se zbavit tísnivých pocitů a vzpomíná na dávné setkání s moudrým tulákem. Šéf grafiky Salvatore Romano se stává terčem milostných výpadů ze dvou stran, což do jeho sexuality vnáší další zmatek. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Rozvláčným tempem došlo k návratu k postavám, jež v minulých dvou epizodách neměli tolik prostoru a vyklubala se z toho velmi melancholicky laděná část se sympaticky promítnutými metaforami a dobovými konflikty. ()

Necrotongue

Osmá epizoda byla hodně o reklamě a ještě více o mezilidských vztazích. Zatímco jinde by všechno sklouzlo k telenovelové romantice, tady tvůrci dokázali i z milostné zápletky vytěžit sympaticky depresivní atmosféru, čímž mě nemálo potěšili, a já jsem si díl opravdu užil. ()

jackalsc

V této epizodě se vyskytuje jeden moment, který nejde popsat a musí být viděn. Je to brilantně vyšperkovaná část kde se z Jukebooxu ozve Chubby Checker a všichni ohluchnou. Doprovodné herecké výkony k tomuto momentu si budu pamatovat hodně dlouho :D Byť tento moment trvá nanejvýš minutu tak je to mistrovsky udělané. ()