Roger Sterling se snaží přesvědčit Joan, aby si konečně našla vlastní byt, a nemuseli se tak scházet v hotelových pokojích. Při přípravě kampaně na rtěnku Belle Jolie má Peggy několik dobrých nápadů a Freddy Rumsen navrhne, aby zkusila práci textaře. Don se sejde s Rachel Menkenovou, aby mu poradila při kampani, propagující turistiku do Izraele. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Uvolněná atmosféra se prokládá s náznaky bojů hlavního hrdiny se svými vnitřními démony a zároveň dostává expozici další vedlejší postava, kdy při těchto scénách dochází ke krásné demonstraci s tématem náklonnosti a zároveň odtažitosti dvou jedinců, což bylo v tehdejších dobách stereotypní skutečnost. 8/10 ()

Necrotongue

Děj šesté epizody měl sice poklidné až pomalé tempo, ve výsledku mi to ale vlastně příliš nevadilo, protože jsem se dozvěděl několik zajímavých detailů, znovu jsem se ujistil o tom, že dnešní zuřivé feministky by musel u sledování seriálu trefit šlak, a byl jsem rád, že se znovu našel prostor jak pro Christinu Hendricks, tak pro práci na reklamě. Tuším, že by někomu (pokud ty mé výplody vůbec někdo čte) mohlo vadit, že právě Christinu Hendricks tak často zmiňuji. No, zvykejte si. ()