Peteova žena Trudy chce nový byt na Manhattanu, ale koupě by se neobešla bez finanční pomoci rodičů. Jeho otec však kategoricky odmítne. Betty se sblíží s novou sousedkou, rozvedenou Helen Bishopovou. Don se naštve, když Pete překročí své pravomoci při jednání s ocelářskou společností. Zjistí však, že ho nemůže vyhodit kvůli konexím jeho zámožné rodiny. Campbellovi se stěhují do nového bytu díky pomoci Trudyiných rodičů. (Česká televize)

EricNor

Chtělo by to vic Dona a min vsech ostatních, hlavne zenskejch. Jinak atmosféra starych casu, vcetne dikce a obrazu je dokonala. Jako by serial byl natoceny v sedesatkach. Zatim ovsem nechápu, co na tom mate. První dil byl super, ale dalsi dily jsou jak ridka polivka, ktera zasyti, ale nenadchne. Ovsem porad tomu verim. Musi tam něco byt. ()

ZeroCZ1233

Atmoška mi společně s cigaretovým kouřem a alkoholovým odérem vnikla do plic a já se nemohl vynadívat na tak líbezné pojetí doby, do níž je seriál zasazen. Scénář také konečně vyostřuje dříve rozjeté konflikty a prohnanost charakterů očekávatelnou v tomto odvětví byznysu se začíná projevovat. Me likey. ()

Necrotongue

Ze čtvrté epizody jsem měl mnohem lepší pocit než z předchozího dílu. Děj se vrátil od podivných rodinných oslav zpět k náročnému jednání s klienty, nenudil jsem se u řešení bytové otázky manželů Campbellových a už vůbecne u Peteových snah o lepší místo/ plat. ()