Donova manželka Betty pociťuje problémy se svýma rukama, které ji chvílemi odmítají poslouchat. Fyzické vyšetření nic nezjistí, a tak Betty začne chodit k terapeutovi. Netuší, že psychiatr o všem informuje Dona, který nechápe, proč by jeho žena měla být nešťastná. V práci se Don se svými textaři snaží při vymýšlení sloganu na deodorant přijít na to, co vlastně ženy chtějí. Nikdo nezná odpověď. (Česká televize)

Necrotongue

Děj druhé epizody mi přišel proti předchozímu dílu výrazně slabší a byl jsem jasně rozhodnutý udělit pouze tři hvězdičky, jednu jsem ale musel téměř proti své vůli přidat, protože mě tvůrci málem připravili o bránici. Už jsem sice seriál viděl asi před třemi roky, ale znovu mě totálně odvařila scéna, v níž se Peggy těžce vyrovnává s tím, že je pro všechny muže ve firmě pouhým sexuálním objektem. Peggy!!!!! :-DDDDDDD ()

ZeroCZ1233

Po silnému úvodu dochází k pochopitelnému zvolnění a zároveň představení několika linek, jež budou hrát prim v dalších epizodách, postavy se začínají pěkně prokreslovat a já jsem nadšený! ()