Britská komedie o lásce, sexu a potřebě dlouhých procházek se odehrává jednoho odpoledne v Hampstead Heath a sledujeme v ní sedm párů. Sex a láska. Někdo ji hledá, někdo potřebuje, někdo odmítá a někdo za ni platí, ale bez ohledu na to, zda je podstaty citové, fyzické, podprahové nebo sexuální, pravdou je, že to, co nás jako lidské bytosti spojuje, je snaha mít kontakt s ostatními. Ale jaká jsou pravidla? Jak doopravdy víme, že jsme milováni? Jak se rozhodujeme, kdo je ten pravý pro celý život? Ať už sledujeme rozhádané manžele v rozvodu, dvojici gayů či starý pár, spjatý dávnou láskou, film nás konfrontuje s naší domýšlivostí. Nabízí komediální i eroticky obviňující pohled na to, co nás poznamenává. Režii má Ed Blum, hrají Holly Airdová, Eileen Atkinsová, Hugh Bonneville, Tom Hardy, Douglas Hodge ad. (oficiálny text distribútora)

Kratoc

Není to špatný film, problém je v tom, že takových filmů je prostě spousta a tenhle nepřináší nic extra nového ... Jasně, občas se zasmějete, občas si povzdechnete, ale na konci z toho žádná velká bomba nevyleze. Nenadchne, ale ani neurazí. Slušný průměr i z hlediska hudby, režie a hereckých výkonů. ()

Cushing

Ona: - My mum used to say: Do you know the way to a man´s heart? On: - Yes? Through his stomach? Ona: -No. Through his shirt. With a bread-knife. Ha ha ha ha ha ha!!! Omlouvám se za česko-anglický komentář. This film rocks. A pro nás, kdo milujeme Londýn a jeho parky... It´s a must. A je to strašně smutný. To taky... ()

Badseeds

Na tento film si vzpomenu pokaždé, když se jdu projít do parku. Scény z partnerského života na mě udělaly dojem především svou strukturou a přesahem (ačkoli není nejspíš příliš pravděpodobné, že by se kdy na ČSFD přehouply do červeného spektra). Po shlédnutí snímku je pro mě prakticky nemožné nepřemýšlet nad příběhy lidí, které míjím - a kolikrát se u toho bavím jako u dalšího filmu. Při návštěvě Londýna rozhodně Hampstead Heath nevynechám. ()

Enšpígl

Ze začátku velmi vtipný ke konci spíše romanticko - nudnější snímek. Celou dobu se nehneme s londýnskýho parku a dostaneme šanci poslouchat dialogy a sledovat chování velmi rozdílných partnerských dvojic, ano je to z roku 2006, tak nechybí ani partnerská dvojice homosexuálů, nutno však říci, že jejich povídání a následné vyustění situace perfektně zapadlo k ostatním heterákům. Nejvíce romanticky na mě působil nejstarší pár v tom parku. No a nejzábavnější byla černoška z obejdou, který jí balil, Jak na něj ta černoška vyjela " Fajn tak mě ošukej, chci opíchat" a on na ní "Tak ty moje řeči zabrali? " černoška jen stroze odpověděla "Ne, kdyby si držel hubu, řekla bych ti to dřív." Pak se ten moula slíknul a ona jen "Ty si ubohej" a odešla tak to bylo vymalováno. Stejně co, kolik toho mezi sebou vzájemě prokecáme a proflirtujeme. Kdyby to mělo jít všechno na papír, tak zlikvidujeme všechno dřevo na naší planetě do hodiny a na papíře bude jen 1%. Ještě jedna věc mě zaujala, jak si v tom parku ty lidi v klidu leží na dece. Zkuste si takto lehnout v pražským parku a ze spoda na té dece budete mít pět psích hoven, čtyří kočíčí, tři koňské, dvě lidské a jedno žirafí a v zádech injekční stříkačku. ()

Morholt

Láska, sex, vztahy, rozchody, děti, minulost i budoucnost, to vše řeší několik různorodých párů v několika mikropříbězích. Některé byly vtipné, některé trochu nudné, jiné zase dojímající, ale společně vytvořily příjemnou a úsměvnou podívanou odehrávající se během několika chvil v londýnském Hampstead Parku. 75% ()