Hank prijíma veľké rozhodnutie ohľadom svojej budúcnosti, ktoré ovplyvní jeho vzťah k Faith. Charlie a Marcy tiež prijímajú závažné rozhodnutia. Všetci sú v pohotovosti, aby zaistili, že Atticus Fetch príde do Gréckeho divadla na svoj koncert s Marilynom Mansonom. Dcérin telefonát a návšteva drahého priateľa podnietia Hanka, aby sa konečne poriadne rozhýbal. (TV JOJ)

castor

Hank stojí před zásadním rozhodnutím, je každopádně evidentní, že se rozloučíme s postavami, které oproti páté sérii tu šestou výrazně povýšili: a to s múzou Faith a rockerem Atticem. Právě na jeho koncertu udělá Charlie s Marcy zásadní rozhodnutí. Stejně jako Becca, která se rozhodla odjet, pro Karen tak jedna éra končí, protože možná to znamená, že právě ona ty dva držela pohromadě. Tak či onak tvůrci zaspali, když kolem sebe nechali kroužit nespočet dílů jeden pár, který očividně neví, co chce. A to se prostě musí omrzet. Naše sarkastická ztracená existence každopádně bavila víc než v předchozí sérii. Těším se na tu závěrečnou.. ()