Ashby uspořádá večírek u příležitosti vydání Miiny knihy. Jako obvykle je velmi bouřlivý. Navrátivší se Marcia jen těžko odolává spoustě nabízených drog a zjišťuje pravou podstatu Charlieho vztahu k Daisy. Ten přemýšlí o rozvodu. Becca přistihne Damiena s jinou dívkou a do všeobecného veselí se nečekaně objeví Janie Jonesová. Ashby hledá kuráž, aby se postavil tváří v tvář své životní lásce, a šňupne si víc kokainu, než jeho tělo vydrží. (Česká televize)

castor

Mám sice deset let (od vzniku seriálu) skluz, přesto si tuhle sarkastickou kalifornskou pohádku užívám. Divák je ze přisprostlých dialogů v sedmém nebi, má to styl, nápad, nadhled i tempo a hlavně skvělého Davida Duchovnyho, který odmítá dospět. Předposlední díl je v duchu velké party u Ashbyho doma, kde se setkávají všichni a přijde i jeho osudová žena, což bude mít s ohledem na množství vyšnupaného kokainu fatální následky. A jedna velká party, což byl ostatně celý Ashbyho život, končí. ()

• V epizodě začnou Marcey (Pamela Adlon) a Daisy (Carla Gallo) rvačku, kterou Hank (David Duchovny) ukončí výstřelem z brokovnice s poznámkou: „What we have here, is failure to comunicate.“ Odkazuje na film Frajer Luke (1967), kde tato slova zazněla poprvé (citát se umístil na 11. místě v žebříčku AFI „100 nezapamatovatelnějších filmových hlášek“). Později hlášku z filmu použila také skupina Guns N' Roses v písni „Civil War“. (PJKAHT)