Panika v městečku

• Belgicko Panique au village (viac)

Kovboj, Indián a Kůň – nerozlučná trojice potrhlých přátel prožívá neuvěřitelná dobrodružství v belgicko-francouzském animovaném seriálu. V městečku zvaném Panika, na dohled od farmáře Stevena a jeho ženy Jeanine, žijí v jednom domě Kovboj, Indián a Kůň. Nerozlučná trojice přátel prožívá každý den bizarní dobrodružství. Naši hrdinové jsou plastové figurky evokující dětství, kterým technikou stop motion vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů. Excentrická komediální šaráda plná vypilovaných odzbrojujících gagů, vycházející mimo jiné z dědictví surrealismu, nabízí animovanou akční podívanou par excellence. (Česká televize)

ABLABLABLA

Neskutečně šílené ale přitom naprosto geniální a tak jednoduché. U tohoto se prostě nejde nesmát. Člověk prostě žasne čím dál tím víc, např. Janinka se i sprchuje stále s kýblem v ruce? Jasně, proč ne. Rozhodně chci taky Relax, který se z masážního křesla dokáže proměnit přes vířivku, letadlo, raketu a další na vaflovač. Kůň na skatu, trsající zvířata, únos osla, naprosto antifyzikální počiny, jako vyvrtat pidi otvor a tím nasypat pytel velké kukuřice. A Kůň má rozhodně můj respekt:D ()

KalifX

Možná nejzábavnější, ale podle mě rozhodně nejkreativnější animovaný seriál co znám. Ulítlé a místy až dadaistické příběhy (asi nejlíp to ilustruje díl "Les voleurs de cartes") o podivné skupině postaviček (indián, kovboj, kůň, farmář Steven, četník ...... atd), které společně prožívají spoustu absurdních příběhů. Seriál je ve ve francouzštině, ale jak píše "strougy", tak to opravdu nevadí. A nejen to. Francouské dialogy jsou svým způsobem až "roztomilé" a hlasy figurek ještě umocňují neuvěřitelnou zábavnost. Opravdu silně doporučuju! ()

Ded@M@tes

Jednoduchost postaviček a celkové animace panáčků, která je zahalena v drsném humoru. Kůň, kovboj a indián nemají chybu. Plastové figurky, kterým vdechla život nerozlučná dvojice belgických animátorů: Stéphane Aubier a Vincent Patar. / Viděné epizody *20.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10 ) ()

ledzepfan

Seriál na první pohled není tak zběsile hektický jako film, což ve startu trošku zamrzí, ale jakmile si divák zvykne na to volnější tempo krátkých epizodek, dostane to taky jistou údernost.. Klidně (a rád) bych si dal i dvojnásobnou nálož, protože tuhle střelenou a blbě trefenou vesničku mám prostě rád. ()

dawexx

Děsivá, děsivá legrace! Tohle mi naprosto chybělo, abych se jako ledva dospělej klučina zasmál od srdce absurdnímu humoru příběhů koně, indiána a kovboje, který vypadaj, jak moje díla, co jsme tvořili s kamarádem z Lega, když nám bylo šest. Bravo!!! (Nejlepší díl s tím dortem - Grrrrr....Shut yer face!!!:-)) ()