Ústředními hrdiny tohoto amerického sitcomu jsou dva nejlepší kamarádi Fred a Laz. Zatímco o Fredově rodině se nedozvíme skoro nic, Lazova rodina je tak trochu netradiční. Předně jsou tu Rick a Michelle. Rick je Lazův otec a Michelle je Lazova nevlastní matka. Dále je tu Molly (je to dcera Michelle), která není s Lazem příbuzensky spjata. A pak je tu Gus, jediný společný syn Michelle a Ricka. Tuto dějovou linii doplňuje mladík jménem Jasper, do kterého je zamilovaná Molly. Fred a Laz pracují ve fast-foodu ve zdejším nákupním středisku, který vede pan Hut. Zde se také Laz seznámí se spolupracovnicí Lily, do které se zamiluje a prožívají spolu různé milostné eskapády... (freddy)

freddy

Tak tohle byla dost sranda. Naprosto originální děj, to je to, co tento sitcom zdobí. Originální už je vlastně jen to, že děj se povětšinou odehrává v jednom fast foodu v nákupním středisku. A další originalita je v rodinných poměrech hlavního hrdiny Laze. V této rodině jsou tři děti, ale ani jedno z těchto dětí nemá s tím druhým společné oba dva rodiče. Jinými slovy jsou to všichni tři sourozenci nevlastní. Do toho trhlý Lazův kamarád Fred a o zábavu je postaráno. Já se prostě bavil! Škoda jen, že seriál má pouhých 13 dílů, myslím si totiž, že by si jich zasloužil mnohem víc, protože tento sitcom originalitou přímo čiší. Takže pokud se s ímto sitcomem setkáte, tak rozhodně doporučuji, pro mě jasný nadprůměr, a proto dávám čtyři hvězdičky. ()

JohnnyD

Po dlhej dobe skutočne vtipný sitcom ... a fakt že vtipný je! Skvelí neznámi herci, výborné gagy, zábavne postavy a príbehy ... len škoda, že po prvej série bol seriál zrušený. ()

tom88

Obyčajný americký komediálny seriál, ale konečne po dlhšej dobe seriál, ktorý ma pobavil a rozosmial. Herci sú neznámi, ale lepších by som si v tomto seriáli nevedel predstaviť. Myslím, že je to veľmi príjemná zábava a hlavne pre mladých. 70%. ()

pecicomix

jeden z mých oblíbených sitcomu v telce... poprvé sem ho viděl na slovenské jednotce o prázdninách a pak sem ho musel dokoukat celý. neznámí herci, vtipné situace a do toho vtipné hlášky... já se bavil a divím se těm co ne:) ()