Co schováváš pod postelí?

(relácia)

Víte jak nejlépe poznáte své známé? Když se jim podíváte domů! Kdo by se rád nepodíval do ložnice nebo nestrčil nos do cizích věcí? Jak vzrušující - stát se voyeurem a přitom pohodlně sedět ve vlastní sedačce! Tři svobodní mladí lidé navzájem udělají šťáru ve třech bytech zástupců opačného pohlaví, prolézají a zkoumají je do nejmenších detailů, aby zjistili komu můžou patřit. Jen na základě toho si pak vyberou partnera na rande. Teprve pak se ukáže, jestli ten nejlepší byt patří tomu vysněnému … (oficiálny text distribútora)

Anderton

Ja viem, že je to úplne zbytočné pozerať a ani to nerobím, ale mne sa páči, že sa MTV snaží byť interaktívna stanica a ponúka svojim divákom aj programy, do ktorých ich aktívne zapojí a niečo pre nich aj pripraví. Napríklad táto v podstate súťaž musí byť pre jej účastníkov celkom slušná sranda. Je to úplne inde, ako všetky naše reality show. To tie sú skutočné odpady. ()

FireTight odpad!

Eh? Stal jsem se náhodou obětí několika dílů a musím uznat, že si přinejmenším připadám jako oběť (mentálního) znásilnění. Ne, vážně, být nucen sledovat, jak si někdo vybírá partnera podle jeho pokoje (???) a poslouchat hlášky typu "Fůůůůůůj, nasazovací rovnátka? No teda jako co to má být? Božínku, s tebou bych se líbat nechtěl!" a podobný sračky jsou fakt nad moje síly. ()