Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

heyda

Tak trochu jiný horor (spíš teda thriller) než na který jsme v současnosti zvyklí. Začátek s hromadou mladých lidí sice nevypadá moc originálně, ale poměrně pomalé tempo podpořené (pro mě nepochopitelně) pomalými songy už naznačuje, že nepůjde o tradiční thriller. Když se v polovině filmu odhalí vrah, tak divák opět může být trochu zaskočený. Nicméně atmosféru to nepochybně má a těch pár hororových momentů je docela originálních. Pro mě teda škoda překombinovaného závěru a trochu jsem rozčarován samotným tempem filmu. 55% ()

dr.fish

Dokonalá ukázka promrhaného potenciálu. Ti teenageři zoufale obletující bliznu by bývali mohli být skvěle s nadsázkou vyobrazeni a pak vesele s gustem povražděni, ani by nám jich nemuselo být líto.V té partičce se to dalo opravdu rozehrát báječně, a karty byly rozdány docela dobře. Vyznělo to ale naprosto blbě a do ztracena. 45% ()

JohnCZ

Takovej trochu víc retardovanej teen slasher. Blboučké to je asi záměrně, 2/3 filmy se nic moc neděje, sem tam nějaký ten mord mimo kameru a divák musí přetrpět hromadu debilních sexistických narážek, které sice sem tam pobaví, ale intelektuální nijak zvlášť neobohatí... Konec vcelku dobrý, ale mdlá pachuť zůstává. Díky Amber Heard se na to celkem koukat dá, ale zejtra nebudu vědět, o co šlo, a za týden si už ani nevzpomenu, že jsem to vůbec viděl. ()

*CARNIFEX*

Je nádherná, sexi, všetci chlapi o nej snívajú, všetky rovesníčky sa s ňou chcú priateliť. Mandy Lane, v minulosti prehliadnuteľná slečna, získava vďaka svojej kráse pozornosť okolia. Posledný krok k zapadnutiu medzi nových priateľov musí Mandy zvládnuť sama. Chatovačka na odľahlom mieste však nedopadne tak, ako by si väčšina priala. Vďaka niekoľkým zvratom v samom závere ma snímok celkom potešil. Škoda, že si režisér neodpustil jeden "zbytočný" záber. Verím, že by bol divák vo väčšom šoku z rozuzlenia. Taktiež ma mrzí, že "All the Boys..." neobsahuje viac gore scén. Ale inak, celkom spokojnosť - 55%. ()

bourec

Je to úchylný,ale nebylo to ani strašidelný,ani hnusný.Tak co to bylo?Asi psychosonda do života psychopatickej puberťáků.Všichni hráli jako dementi,film vypadal jako dement,režisér je dement atd..............?Když budu hodnotit film,dal bych jednu hvězdu(10%),ale za nádhernou Amber Heard (neni totiž tak vyzáblá,jako všechny ty rádoby krásky,z kterejch mám vyrážku)dám hvězdu navíc,ať nežeru!30%. ()

• V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 92. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)
  • Ranč, který se ve filmu objevil, patřil rodině Hilary Duff. Součástí ranče byl i hřbitov s více jak 60 hroby z 19. století. (hladass)
  • Během natáčení byli pro štáb a herce obrovským problémem červení mravenci. (hladass)