Nejvíce prý zapáchal jičínský; Ransdorf; Z domova; Magda - jak se vám líbí?; Premiér Kraus; Dr. Sládek má AIDS; Glass Echt; Lékař šmátrá, radí, informuje; Zcela nový, naprosto nový MečJar; 30 mil. Rumlů; Cicciolina zvažuje vstup do ODS; Převor Pytel; Oko generála Sedláka; Mytí dveří; Alles Gute: Sag deine Adresse!; Rekonstrukce jednoho ze zločinů 50. let; Zpověď hrůzného hříšníka; Nedělní vrána; Havlová - faux pas; Karel opakovaně kryl; DeGen Aleš; Ortman žaluje; Jak dlouho se pan premiér zdrží?; Převor Pytel; Protože je špína zažraná!; Hamburger SV; Trénink morálně-volních vlastností; Maratonský běh s Oldou; Pan Vondra s přáteli dopil; Je to peklo; Skupinka excelentních Romů; Klub aktivního stáří; Viděl jste někdy duši?; Převor Pytel; Helena opět nakupovala; Alles Gute: Die Entschuldigung; Předtočený záznam projevu prezidenta republiky; Omluva dr. Sládkovi. (Česká televize)

Dvojirakri

"Než jsem poznala Glass Echt, měla jsem své dny jednou za měsíc. Glass Echt jsou speciální vložky ze skelné vaty. Pocit sucha a bezpečí jsem poprvé zažila až s nimi. Nyní se má menstruace stala chronickou. Chro nic kou!!"  ()

• V epizodě zazní úryvek písně „Tip, ta, dýda... (Karlín)“, kterou nazpíval Ivan Hlas. (SONY_)