Majstri podvodu

• Slovensko Podvodníci v akcii (viac)
všetky plagáty
TV spot 2
Veľká Británia, (2006–2012), 54 h (Minutáž: 30–60 min)

Alexis Conran, R. Paul Wilson, Jessica-Jane Stafford, Dean Lennox Kelly, Paul Nicholls, Frank W. Abagnale Jr., Joanna Page, Abigail Evelyn Titmuss (viac)

Alex, Jess a Paul jsou profesionální podvodníci. Ukáží vám jak je možné ošidit lidi o peníze díky jejich důvěřivosti, nepozornosti nebo dobrotě. Uvidíte jak klasické triky, které podvodníci používají již odpradávna, tak podvody využívající moderní techniku. Vše se odehrává pod dohledem skrytých kamer a je tedy naprosto autentické. Jess využívá při podvodech své přitažlivosti, Alex dokáže umluvit kohokoliv k čemukoliv a Paul má encyklopedické znalosti podvodů. Dohromady tvoří sehraný tým Mistrů švindlu. (FrodoF)

TV spot 2

YURAyura

10/10 Hodne inspirativni navod jak si v dobe krize privydelat ;]] No a myslim tim cestnejsim a pracovitejsim zpusobem nez vstoupenim do politiky... Docela by me zajimaly informace ze zakulisi, jako treba kolikrat to zkouseli nez se to povedlo, protoze nebudou vsichni lidi uplni tupani, kolikrat museli byt hospitalizovani po inzultaci nekterym z postizenych, kolik bylo tech, ktere obrali a nenahlasili - prece jenom musi ten porad z neceho financovat, ze? Je tu nekolik druhu podvodu, ale jak soucitit s nekym postizenym - chamtivym a amoralnim, kdo vubec nepatra jestli jsou v nalezene penezence nejake doklady nebo ze vydela na zoufale situaci druheno... Huste scamy: pichle kolo na dalnici, falesna pokladna, system, jime zdarma,... ()

mi-ib

Hodnotím po zhlédnutí první serie. Jde o velmi zajímavý pořad. Někdy si řikám, že ty lidi jsou fakt blbý a dobře jim tak, ale někdy si řikám, že bych se nechal napálit stejně jako jiní. Hlavně v těch případech, kdy hrajou na city. Kdyby přede mnou stála Jess a se slzama ve vočích mě o něco žádala, asi bych ji dal všechno co bych mohl. Každopádně určitě užitečnější koukat na tohle, než na nějaké soap opery. ()

Pethushka

Neokoukaný seriál s mladou sympatickou trojkou profesionálních podvodníků. Je pravda, že občas příběh působí nahraně a někdy ze sebe nachytaní lidé udělají opravdu hlupáky..ať je to nahrané nebo není, je to zajímavé a snad i poučné..Dobrá přípomínka od Mattyho, že Mistři švindlu poslouží nejen obětem, ale také podvodníkům. ()

tommy187

Matty to vystihol. Pri tomto seriáli som sa vždy cítil (a vždy sa aj tak budem cítiť) ako terč viacerých podvodov, ako niekto koho môžu potencionálne podviesť úplne navlas rovnako ako v seriáli. Jess, Alex a Paul sa naozaj geniálne dopĺňajú a okrem skvelého kartového umenia, bezchybných podvodov v kasíne, ale aj ošklbania vašich peňazí priamo pred vašimi sú aj neskutočne sympatickí a je vidieť, že sú skvelý tím, a že žijú pre tento seriál. Najobľúbenejšia postava : Alex. Že si niekedy tento seriál pridám do obľúbených by ma asi nikdy nenapadlo, no 4. séria ma natoľko uchvátila, že som nemohol inak. ()

Marek1991

Mne osobne to prišlo ako zaujímavé, ale niekedy nie celkom reálne. Možno sa niektoré z tých vecí niekomu podarili, ale bolo tam veľa podvodov, ktoré by sa už dnes nedali tak ľahko zopakovať, hlavne nie tie v kasínach. Jeden z najväčších dôvodov, prečo som to pozeral bola Jessica Jane Clement. Ona v tejto bizardnej trojke vynikala. Veľa nových trikov som sa tam naučil, veľa zabavil, ale veľa nezapamätal. Bolo toho na mňa veľa, nesystémovo a málo k daným švindľom. Musím však uznať, že to bol vysoko kvalitný program. ()

• Paul často pracuje jako poradce pro kasína v Las Vegas. (markul)
  • Alex vystupuje v seriálu trefně pod jménem Ian Steel. Výslovnost tohoto jména je hodně podobná slovnímu spojením "I steal", což v překladu znamená "kradu." (markul)