Gekidžóban Naruto: Daikófun! Mikazukišima no Animal Panic datteba jo

• Japonsko 劇場版NARUTO-ナルト- 大興奮!みかづき島のアニマル騒動(パニック)だってばよ (viac)

V poradí tretí film o chlapcovi Narutovi. Dostali novú misiu ochraňovať princa zeme Mesiaca a jeho syna, kým nedorazia domov. Po ceste kupuje rôzne veci, ako aj cirkus so zvieratami, s ktorými sa spriatelí princov syn. Zdanlivo jednoduchá misia sa zvrtne, akonáhle zistia, že kráľ zeme Mesiaca zomrel a na jeho miesto zasadol krutý minister, ktorý chce princa zabiť. Kakashi, Naruto, Sakura a tentoraz aj Rock Lee musia vymyslieť plán, ako zvrhnúť ministra a dostať na čelo princa. Všetko sa ešte zhorší, keď do hry vstúpia ďalší ninjovia a unesú princa. Film, ktorý si zachováva rovnaký humor ako minulé diely a prináša nové súboje. (sevastak)

Zíza

Jo, horší než dva předchozí... jo, vim o tom... ale Naruto, to je prostě Naruto... takže nějak se nemůžu donuti dát míň hvězdiček. Ale komu to vadí? Můj vkus ;-) ()

L3G1ON4R

Vzpoura zvířat půlměsíčního ostrova je do třetice posledním filmem z dob Naruta. Tým sedm s novým členem a jediným ninjou zaměřujícím se pouze na Taijutsu (Rock Lee), má opět novou misi typu: ochránit a doprovodit. Tentokráte to bude namáhající i pro Hatakeho Kakashi, protože budou mít v cestě nové nepřátele na vyšší úrovni. Známý problematik Naruto opět předvede své odhodlání posvěcené slibem novému příteli. Pěknou akční podívanou si vychutná nejen stálý fanoušek. ()

ikilledjenny

Tenhle je z první trojice Naruto filmů dle mého nejlepší. Líbí se mi prostředí, postavy, souboje a začínám si myslet, že i Sakura je k něčemu dobrá. Výš s hodnocením jít nemůžu, protože jsem dala 7 původní sérii, takže opět hezká 6. Nic víc, nic míň. (Toto je stejný komentář jako na akihabaře, proto hodnocení 6/10) ()

Subjektiv

Třetí filmový Naruto překonává seriál v jediném...v dokonalejší animaci, která dá vyniknout bitkám. Ty však neobsahují tolik nápadů, aby mi připadlo, že vynaložené prostředky za to stály. Snad bych už raději sledoval nějaké promyšlené boje ze starých dílů v novém dokonalejším kabátě než toto. K průměru však tento film přibližují právě souboje. Lepší ***. ()

T-pack

Tak mám třetího filmového Naruta za sebou a přežil jsem ho, ba co víc, i s docela dobrým pocitem po zhlédnutí. A na rozdíl od mnoha jiných si nemyslím, že jde o nejhorší film. Oproti předchozímu celovečeráku jsem se dočkal mnohem dynamičtějších a napínavějších bojů (se seriálem už vůbec srovnávat nebudu), byť možná mírně bez nápadu, pak je to mnohem upřímněji dojemnější díl, což je oproti emocí zbaveného předchozího dílu také plus, no a animaci snad ani zmiňovat nemusím, připomenu ale oproti seriálové řadě fillerů (ve které se film zhruba nachází) líbivější postavy a dokonce i "ústřední" trojice dostane jiný hadříky - moc jim to sluší, mimochodem. Zápletka tušená, konec až bolestivě předvídatelný, že ovšem snímek ničím velkým nepřekvapí není žádné velké překvapení. Nevím, zřejmě to dělá těch asi 50 fillerů, které jsem viděl před Královstvím půlměsíce, ale třetí delší Naruto u mě balancuje mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami a pokud jsem dal Gelelovi čtyři, pak je rozhodnuto. ()