Čas snění skončil. Některá místa by měla být ponechána posvátná Skupinka šesti přátel (tři páry) se vydává na vysněnou dovolenou na pláž surfovat. Aby dojeli na pobřeží, musejí přes poušť. Tam ale zabloudí a začnou se jim dít nešťastné náhody. Jak umírají, tak se postupně probírají k posmrtnému životu jako zombie. Nakonec zůstávají jen dvě poslední dívky. Kate a Ling. Je na nich, aby zastavily prastarou sílu, která se chystá ovládnout svět. (oficiálny text distribútora)

ricci.s

Súhlas s komentárom oveckaoa. Austrálske horory som mal rád, mám rád, a aj budem mať rád, pretože aj keď v niektorých nezaujme dej (čo v tomto prípade nie je pravda), tak zaujmú herci, pekná austrálska púšť a skvelá hudba (čo v tomto prípade pravda je). Ja som si filmík celkom užil, aj keď teenageri stratení v púšti si to asi tak neužívali. Čiže dávam s úsmevom a radosťou trojku, čím musím ísť proti prúdu tento úctihodnej "kvázyhororovej" komunity, z ktorej to možno nevidela ani polovica - ale ak mám povedať pravdu, viete, kde to mám... ()

Big Bear odpad!

Tohle teda zase byl úlet! Kromě fešné Natálie s nevyslovitelným příjmením a krásného starého Defíku (Defíky já rád) film opravdu neměl co nabídnout. Zápletka je jalová. Tři páry jedou vypnout od stresu kamsi na pláž. A jelikož se nacházíme u protinožců je třeba projet vnitrozemím. No a tam jak víme čeká na cestovatele nejedna nástraha. Hned v úvodu nás film seznámí s hlavními hrdiny a to jmenovitě, proto nečtěte obsah, protože tam vám jmenovitě vykecali kdo přežije... :-). Divné jak film sám. Partička samozřejmě nedojede. Potká se v buši s pravým australským Van Helsingem, který je obklopen digitálními hady a stále cosi mele o dakajdže, prahadovi. Skupinka se pozvolna tenčí a mrtvé skládá do Defendru, ze kterého stala márnice. Mrtví ale nejsou mrtví a tak přijde na řeč motorová pila a dvě stříkačky z chirany. Po noci hrůz se rozední, Kate a Ling najdou konečně cestu na hlavní silnici a jak tak na sebe koukají, dostanou na sebe pořádnou chuť a začnou se líbat... nevěříte? Věřte!!! Tohle je snad poprvé co si u australácké záležitosti musím odplivnout hnusem nad tím neumětelstvím a debilitou. Přitom tu máme skvělý Wolf Creek se strejčkem Mickem Taylorem, co nemá rád tůristy... Takže než tohle, raději nic. A pokud už zabloudíte ve vnitrozemí, tak raději zemřete rukou strejdy Micka za nějaké pěkné australské country co si k tomu pustí z rádia. Za tohle nemohu dát ani ten růžovej křemen . takže - ODPAD! ()

Campbell

Australský horor. Čekal jsem cokoliv. A dostal jsem průměr. Aspoň něco. Líbila se mi stylovost filmu ty efekty krajiny byly parádní, hadi senbyly špatní a ani gore neuškodilo. Navíc celý film táhne taková tíživá atmosféra, nepřijde mi to tak špatné. A i když herci nejsou nic moc a některým postavám jsem přál natáhnutí bačkor hned, tak mi film příjemně utikal, 75 minut uteklo rychle. ()

SOLOM.

Tak tady šlápli australané do vosího hnízda. Celou dobu jsem měl dojem, že si z nás tvůrci vystřelili a tohle je jen zlý sen. Filmu nelze upřít několik zajímavých momentů, ale jinak je to děs a bída. Samotná zápletka je sice zajímavá, ale rozhodně se z toho dalo vymáčknout mnohem víc. Triky jsou podprůměrné, kecy toho starého borce tak na ránu. Za jedinou kladnou věc vidím, obsazení několika pěkných hereček, ale to je zatraceně málo. Naštěstí trval film jen tak krátkou dobu. ()

eraserhead666

Jednoduché, levné, prosté, trošku bezduché. Postavy se chovají hloupě, občas tak i mluví, celé to jakoby nedávalo smysl a bylo to jen vedlejším prostředkem pro to, jak si vyzkoušet pár filmových vychytávek. Přesto to obsahuje pár zajímavých věcí, díky nimž mi tento film přijde zajímavější a záživnější, než mnohé komentáře tady k němu. ()

bourec odpad!

Ani se mi to nechtělo komentovat,ale budiž.Zase jedna pěkná,nefalšovaná kokotina.Už začátek ukazoval,jakou kvalitu budeme sledovat.Parta lidí,hrůzný sny,přeludy,pak vousatej exot pronášející nesmyslný kydy(moucha žere pavouka,slon volizuje žirafu,kámen klátí cihlu).Co to jako má bejt.Herecky děsný,ty smrťáky sou trapný,kulisy jak z pohádky co běží v neděli po obědě.Celkově nechápu,že tomu volovi co to točil někdo neřekne,ať ten děs nespláchne do hajzlu.Jestli někoho z vás napadne na to čučet,tak vás varuju,je to nebetyčná sračka.0%. ()

cariada

Prazvláštní horor tři páry jedou kam si kempovat, kupodivu jedou každý svým autem a zanedlouho aby jsem se moc nenudili či hlavně oni, se začně něco dít a jeden podruhém jsou masakrováni, pro potěchu oka, jdou nařadu nejdřív pánové a pak holky. Celé je to zaštítěno nákým šamanstvím jak jinak taky že. Poměrně laciný zvlášt, když, třeba na jednoho spadne auto a nikoho nenapadne přinést hever a nadzvednout ho. Určitě co tomu prospělo je poměrně krátká stopáž. ()

oveckaoa

Takový pohůdkový horor. Parta lidí jde kamsi na výlet cestou se dostanou na jakousi poušť a tam zjistí že jezdí pořád z kruhu a nemůžou se z tama dostat. Postupně začnou díky nehodám umírat a vracet se k životu jako zombií. Nakonec přežijí 2 ženské a zjistí že jedna z nich tady dřív byla a přežila a tím je prokletá a to místo se jí chce pomstít. Místy i trochu krvavé a koukatelné. Navíc film rychle odsýpá takže nezbývá čas na nudu. ()

kery-

Nečekal bych, že to dokoukám do konce. Viděl jsem to omylem místo filmu Kořist(2007) a už od první minuty jsem byl v šoku. Strašně špatný scénář. Na druhé straně co se týče kamery viděl jsem horší a krátká délka je jediný důvod proč jsem to dokoukal..Jako úplné dno to není, ale má to hodně na mále. Nejlepší na celém filmu byla asi ta lesbická pusa na konci... ()

drankeryth

Australsky horor? Co len z toho vzniklo? No predsa slabucky odvar na akoze horor, ktory je trosku na sposob zombie zaner. Moc tam toho neukazovali a vacsinou sa do objektivu brala partia mladasov, ktory sa potulovali stale dookola v australskej pustine. Co sa tyka hororovych prvkov, tak to nebolo tiez nic svetoborne a vyzeralo to skor tak spichnute lacnym dojmom z pocitacovych efektov. Pocas filmu hrala taka divna muzika, ktora sa tam ani moc nehodila a skor ma rusila a vyvolavala usmev na tvari, ako by ma mala navnadit na spravnu atmosferu. Nejake gore prvky sa tiez objavili, ako bola napriklad zohyzdena jedna cast tvare, alebo chybajuca cast chrbta na jednom typkovi. Vo filme nebola ani nudza o amputovanie koncatin motorovou pilou, jednou dievcinou, ktora tento lubozvucny nastroj chytila do ruk a hrala sa tak na chirurga:) Vsetky tieto veci, ale boli znazornene dost amatersky a moc to nevyzeralo hrozostrasne ale skor groteskne pre mna. Reziser Oscar D'Roccster s tymto filmom velku dieru vo svete nenarobil, ale skor sa utopil v hlbokom mociari s ktoreho uz neni navratu spat, ale to mi vobec nevadi, pretoze je to ubohucky horor bez dostatocneho talentu na hororovy zaner. ()

martyraz

Sám sa tomu čudujem, že som to dopozeral, predstavte si:zamiešate dvadsať ukážok a každú z iného hororu, sem tam kapka komedie a potom si to pustíte ako jeden "film". ()

Lilien odpad!

prvom rade som si pomýlil film a čakal som niečo iné. Od úvodu sa mi to nejako nezdalo pretože bolo hneď jasné že sa jedná o nejakú amaterčinu a nesmiernu hlúposť. ()

Xtrodinary

Vacsina hororov typu "particka kamaratov ide na vylet" potom zabludia a potom ich niekto/nieco zacne zabijat nie su nic vynimocne ani ma nijak neoslovuju. Tento nie je vynimkou. ()

BigJohn02 odpad!

Aussíci umí natočit slušný horror, ale tohle není ten případ! Na obale to má sice štítek "Top film", ale ve skutečnosti jde o čistokrevnou sračku. Šestice třicetiletých "teenagerů" vyjede surfovat, ale skončí v buši, kde se stále motá kolem jednoho prokletého místa, kde postupně umírají (a opět ožívají, samozřejmě) za přispění vandráka, který je patrně nositelem odkazu jakéhosi hadího pra-kultu. Dal bych bod za ten závěrečný fórek, ale zase ho musím ubrat za absenci titulků - jak už to tak u DVDedice  bývá. To je fakt levnější nechat to přehuhlat bandou troglodytů do češtiny? ()