Subjektiv

Intelektuální zábava to není ani trošičku, ale... pořád je to vcelku zábava. Tedy za předpokladu, že člověka mohou zabavit dívčiny, které se snaží navzájem pokosit destruktivními kouzly. Proti Nanoze a Fate stanou čarodějky Velka a nejsou to žádná ořezávátka. Souboje se s postupujícími díly stupňují a druhá půle v tomto ohledu stojí za to. Škoda těch partií, které zobrazují obyčejný život Nanohy a jejích kamarádek. Třebaže z logiky věci do seriálu asi patří, mě obtěžovaly. Také poměrně dost "překvapivých" odhalení vůbec pro předvídatelnost nepřekvapilo. Lepší ***. ()

mandelbrot

Snad ve všech ohledech lepší než první série. Více akce, více protivníků, více destrukce, to vše v mírně lepším vizuálním zpracování. Na rozdíl od původní série začne šlapat hned od prvního dílu a vysoké tempo si drží až do závěru. Jediné v čem druhá série trochu zaostává je rozvoj postav, vývoj (ne)přátelství Nanohy a Fate v první sérii byl zpracován mnohem lépe a emotivněji, než cokoliv, co může pokračování nabídnout. I přes tento drobný nedostatek ale hodntotím A's jako celkově vydařenější. Už jen kvůli scéně, kdy Nanoha ve stylu terminátora vystoupí z plamenů si nelze tohle anime neoblíbit. ()

boo-boo

Ak som k prvej sérii písal, že stoji zato rivalka a súboje, tak tvorcovia to pochopili tiež. V druhej sérii mate štvoricu cool zäporáčiek a súboje natoľko ničivé, že aj bežné malilinké kúzlo vám potme vysvieti celu obývačku, keď Nanohu pozeráte. Jednoducho zábavnejšie ako prvá séria a s prílivom nových sviežich postáv. ()