Ranczo - Season 5 (2011) (séria)
Hrajú
Ilona Ostrowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Stále medzi nami (2023) (seriál)
Cezary Żak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kontrola (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Paweł Królikowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Marta Lipińska
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Franciszek Pieczka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wojciech Wysocki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Leon Charewicz
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Artur Barciś
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Forst (2024) (seriál)
Sylwester Maciejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Bogdan Kalus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Piotr Pręgowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Jacek Kawalec
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Patricia Kazadi
Poľsko
Najlepšie seriály:
Raketové holky (2016) (seriál)
Anna Iberszer
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Mariusz Ostrowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Znaky (2018) (seriál)
Arkadiusz Nader
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Krystyna Rutkowska-Ulewicz
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)