Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát. (oficiálny text distribútora)

Slarque

Táni Vilhelmové není nikdy dost. To je rozumný předpoklad. Jako castingová blbost se ovšem jeví dát jí za partnera neherce. Malátný stačí tak na videoklipy své kapely, ale v jednom záběru s Vilhelmovou, Janžurovou nebo i Hádkem je to prostě amatér, který se tam jen připletl. Ale nechci to celé házet na něho. Ten film hlavně působí dojmem, že je tam řada scén házena halabala bez jakékoli vnitřní logiky. Celé to na sebe občas navazuje způsobem, který snad ani nedává smysl. Výsledkem je pár dobrých herců v nezvládnuté komedii. Ale nějak strašné to tentokrát není. ()

dobytek

Znáte film Lola běží o život? Tak tohle je taková vykrádačka Loly, která podle mě nedopadla zase tak špatně, jak by se podle komentářů a hodnocení mohlo zdát. Jeden den se odehraje 3× a pokaždý trochu jinak. Občas jsem se něčemu zasmál a těch 85 minut celkem svižně uběhlo. Herci taky nejsou špatný, vyzdvihnul bych Kryštofa Hádka v roli městskýho fízla a gynekologa Vladimíra Javorskýho. Docela dobrý byly i "štěky" Marka Vašuta a Pavla Landovskýho. Překvapil i Luděk Sobota, kterej tady hrál snad poprvé v životě něco jinýho než Františka Koudelku. Kdyby poslední příběh přines nějaký aspoň trochu normální rozuzlení, tak bych dal možná i 4 hvězdičky. Jinak vůbec netušim, co tam měl hrát Čtvrtníček. Jeho jsem ve filmu opravdu neviděl. ()

boshke

Vím, že "nevím, co tím chtěl básník říci" je již poněkud otřepané. Mně se však tato fráze líbí a navíc při sledování některých filmů mi často vytane na mysli. Ano, tento je jedním z nich... Nevím, jestli má mít děj o třech větvích nějaké poselství. Třeba se nám autoři snažili naznačit, že když jsme ženatí a vyrobíme si dítě bokem, můžeme si vybrat buď manželku, nebo milenku, nebo je šoupnout do jedné domácnosti a žít s oběma. Pokud se však snažili pouze pobavit (což bude zřejmě trefa do černého), tak je to dost žalostný pokus... Z herců se mi líbil akorát Hádek a jeho autoritářský fízl a tradičně dobrá Vilhelmová, obzvlášť ta "bílá". Malátný by měl raději zůstat u té muziky, do herectví by kolegům fušovat neměl... 30% ()

Djoker

Jelikož jsem od toho nic nečekal, tak vlastně nemůže být řeč o nějakém zklamání. Film utekl jako voda a nezanechal na mně žádné psychické ani fyzické následky, což někdy stačí k nějaké té hvězdičce. Děj je banální a skoro o ničem. Naštěstí jsem na to nešel do kina, to bych si pak asi jednu vrazil. Musím vyzdvihnout scénku Marka Vašuta a taky oba policajty. Michal Malátný mně tam příliš neseděl. Pořád jsem čekal, kdy skočí na pódium a Chinaski spustí. ()

ivishka

Jediným faktorem tohoto veskrze optimistického hodnocení pro mě bylo to, že jsem se občas i pobavila a u filmu jsem neusnula. Zbytek je jen velmi prapodivná a podivně sestříhaná hloupost. Co mě ovšem zaujalo byl Vladimír Javorský oblečen jako řadová zdravotní sestra nebo pár slov, které v pravý čas pronesl Pavel Landovský. Dívat se na smutně strnulý lamčí obličej Tatiany Vilhelmové a její "dvojče" s příšerným účesem mě rozhodně neuspokojovalo. Třešničkou na dortu byla jedině minirolička Kryštofa Hádka, pro kterého mám docela slabost. Ovšem nikdy více podobných záletných mužů - vlastně to ani není můj šálek kávy. ()

• Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)
  • Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)
  • Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)