Sleduj napínavá dobrodružství králičích dvojčat Yin a Yang, kteří žijí, společně se starým pandou Mistrem Yo, ve zvláštním a mystickém světě plným magie, podivných tvorů a také největšího padoucha švába Carla. (Disney Channel)

Radyo odpad!

Stejně, nebo možná i více hrůzostrašné,jako většina produkce, vysílaná na dětském kanále Jetix. Tento má ale navíc oproti jiným ještě příšernou animaci. Podobné seriály bych v naší televizi zakázal, máme stovky vlastních dětských pořadů i seriálů, tak nevím proč kupujem ty asijské zvratky. ()

strougy

Uf, tak to nemá chybu! Bláznivá animovaná série o dvou králících (bratr a sestra), který se pod vedením svého učitele, mrzoutského a líného pandy učí bojový styl Wu-Fu (či jak se to píše...:) a bojují s nepřátely, dokud si je neodvede matka či naštvaná manželka. Infantilní? Naprosto... Zábavný? Neuvěřitelně... Prostě Wu-Fu !!! ()

Carol Pifková

Buď ja mám divný zmysel pre humor alebo toto odpadom hodnotili ľudia, čo sú už tak znudený životom, že ich fakt nič nerozosmeje a prídu sa vybúriť na animovaných seriáloch. Keď niekto nerád pozeráva rozprávky a napíše, že je to detská kktina prečo to starý kár hodnotí. Mňa to vždy pobavilo a pripomínali mi mňa a brata len bez toho Woo Foo... A hláška "Woo Foo slipánky neomezeného osudu" mi dodnes utkvela v pamäti. ()

COF_666

Je to úplně šílené, někdy bych řekl že to není pro děti ale je to výborné a zabavné tak že si to užije každý (teda skoro). Zběsilá animace tomu dodává korunu.:) ()

pugs

Rádoby vtipné príbehy sa opakujú a epizódy, ako to so seriálmy na Jetixe býva, strácajú rapídne kvalitu. Dobrý námet, lenže zlé prevedenie... a samozrejme škaredá kresba a animácie. ()

laserr odpad!

Postavené přesně tak, aby se dětem líbilo. Za tohle by si to zasloužilo tu jednu *, ale jelikož ten pitomý úvodní song mi ještě teď zní v hlavě, tak odpad je přímo punc kvality... ()

muoaner

Miluju tenhle seriál a tu speed hranato zakulacenou animaci plnou těch nejzářivějších barviček. Jeden z nejlepších seriálů na Jetixu. ()

Gismo.kv

Já nevim, ale mně se ten seriál docela líbil, občas tam padly docela dobré hlášky a celkově to bylo děláno s takovou vtipnou nadsázkou. Krom toho to byl jeden z těch lepších seriálu, co Jetix vysílal... ()

Dlo'h-osh

Celkem dobré proti ostatním hrůznostem na Jetixu. Má dobrou animaci a celkem kvatitní dialogy. Nebýt té odporné úvodní znělky a některých infantilních dílů dám 3. ()

Deidy

Je vidět, že polovina lidí tady jsou nehorázní škarohlídi... Mě osobně to dokáže pobavit, některé hlášky dokonce natolik, že se řehtám ještě pět minut po skončení. Jak občas říkávám, je to prostě taková kravina, až je to dobrý. Pokud máte nadhled a chcete se bavit bez nějakého většího přemýšlení, směle doporučuji, pokud jste ovšem hnusný škarohlíd, jako je spousta lidí hodnotících blbinky pro děti odpadem, byť mají docela dobré zpracování (pokud vím, kvalita animace by se měla hodnotit podle plynulosti pohybu, propracování atd, ne podle toho, jestli se vám zrovna líbí/nelíbí vzhled postaviček ;D), tak se tomu raději na kilometry vyhněte a pokud se vám omylem stane, že to shlédnete, říkejte si, že šlo jen o sen. ()

RomanL

Je to naprosto skvělé, nejvíc hodnotím neuvěřitelné dialogy. Jeden z mála inteligentních a vtipných animáků. Jenom si nejsem úplně jistý, jaké pozitivní návyky si děti z tohoto seriálu odnesou. :-D ()

AlicaFox

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D vždy som uvažovala nad tým, čo tvorcovia hulili keď toto tvorili :D :D :D :D :D :D ale zasmiala som sa dobre :D :D :D :D :D ()