Cartmof

Battle Lines byli zklamání. Po 3. sérii, která dokázala, že jsou Clone Wars nejsou jen dětský seriál, který má průměrné epizody ale dostáváme tenhle downgrade, kvůli kterému jsem sériál málem celý dropnul. Jediné, co mě drželo byl návrat mé nejoblíbenější postavy ze světa Star Wars, kterým je Maul. Když pominu poslední 2 epizody, tak se jedná o sérii, která má fakt průměrné až podprůměrné epizody (ještě teda Krellova kvadrologie, ale chápeme se). Celkově bych tuhle sérii spíše vynechal. Opravdu nebojím se říct nepříjemný výlet do Hvězdných Válek. ()

DJ_bart

"So, how was my funeral?" ________ Příběhově a tematicky nejrozmanitější série - ať už jde o perfektní emoční sondu do života klonových vojáků, příběh o otrokářství, Obi-wana v roli dvojího agenta, anebo návrat Darth Maula - to vše tvoří brilantní kombinaci, která eklekticky funguje a nenarušuje kontinuitu filmů. Obi-Wan je král trollingu. [#MAYTHE4THBEWITHYOU] ()

Shakers

4. séria - 90%. Štvrtá séria je konečne to pravé orechové (v podstate sa to začalo už v polke tretej, ale až štvrtá je od začiatku perfektná). Season 4 ponuka niekoľko 3 až 4-dielných príbehov a je ich tu viac ako tých jedno dielnych, čo ma samozrejme teší, pretože dvadsať minútová epizóda nerozohrá taký príbeh ako ta 3 alebo 4 dielna. Každý jeden príbeh ma čo ponúknuť a predovšetkým sa trošku potemnelo. Potešil ma aj príbeh kapitána Rexa a jeho klonov na Umbare, ktorá zároveň kladie otázku, ktorej sa filmy nevenujú - či sú klony ľudia alebo iba "klony" a akú majú hodnotu. Znova nechýba perfektná akcia a brilantný záporáci Savage a Maul, či Cad Bane. V menších úlohách sa tu objaví duo s Impérium vracia úder - Bossk a Boba alebo Admiral Ackbar s Návrat Jediho. ()

Martrix

Už třetí řada byla vynikající, takže bych považoval za úspěch, kdyby se tvůrcům podařilo tak vysokou kvalitu udržet. A ejhle, čtvrtá řada je ještě lepší. Temnější, místy skoro hororová, s epizodami, které na sebe často navazují, takže je i ucelenější...prostě pecka. Svět SW je rozmanitý a našlo by se v něm místo snad pro všechny mimozemšťany, které jste kdy ve sci-fi filmech viděli. Velká poklona nad propracovaností scénářů, ale i nad tím, kolik péče se věnuje vizuální a dynamické stránce každého dílu. Tvůrci neodflákli snad jediný záběr. To je u animovaného seriálu, který má už teď přes stovku epizod unikátní. Přitom jsou příběhy stále originální a často se dočkáme i překvapení... např. ...vrátí se Darth Maul. A ikonický Sith bude společně se svým bratrem zle zatápět Obivanovi i v páté řadě. Jakou lepší pozvánku by jste chtěli? ()

Lexonka97

Temné, drsné, dospělé. To jsou Clone Wars ve čtvrté řadě. Lepší příběhy, lepší postavy a přepichové epizody s 501. legií a nenáviděným Pong Krellem. Ale to hlavní je Maul! Návrat luxusní postavy a důvod proč ho všichni milují. 95% ()

stepankoby1

Série 4 - 75 %: A konečně tu máme sérii, která nekonečné epizody o politice a Jar Jarovi omezuje na minimum. Že to ale trvalo. Sice tu pořád v úvodu trochu straší nemastný neslaný trojdíl pod vodou a otřesný dvojdíl s droidy, zbytek série už však nepochybí. Umbara byla temným, osobním příběhem o samostatnosti klonů, otrokářský trojdíl měl parádní dynamiku Anakina a královny otrokářů, maskovaný Obi-Wan prokazuje své schopnosti úctyhodně a nakonec se výtečně pokračuje v načatých linkách se Savagem a Ventress. A i když jednotlivé nápady občas stále zůstávají nedotažené, poprvé můžu být spokojený i z kvalit série jako celku, a to se rozhodně počítá. ()

J.e.r.e.c

Tak jsem se dočkal i toho napalmu. A dokonce dvakrát! Sice ho vysypali galaktičtí republikáni na demokratické, pardon, separatistické droidy, ale na to sere bantha; hlavní je, že přerod nesourodého slepence bezvýznamných epizodek v solidní Star Wars ságu byl završen. Všechno se to začíná pěkně přidrsňovat a zlověstné předzvěsti věcí příštích vystupují z temných zákoutí galaxie jako skrytá hrozba, završená báječným příběhovým obloukem "The Return". Zamrzí jen dementní dvojepizoda s R2 a C3PO, ale jinak už nevidím jediný důvod, proč klonům nenapálit čtvrtou válečnou hvězdu. 75 % ()

johnsnow

Ak nerátam 5 a 6 epizódu kde zohrali hlavnejšie úlohy tie dve plechovice, tak najlepšia séria, ktorá prinesie fajn súboje, fajn rozhovory, nejaké tie veci ohľadom future Vadera, no a navráti našeho polovičného ex sita. ()

Daniel2003

Tohle už je ale bez diskuse za 5 hvězd. Temné, drsné, dospělé. Takové jsou Clone Wars ve své čtvrté řadě. Ucelenější příběhy, rozpracované charaktery (Ventress WTF?! Že by Ahsoka styl? Z nenáviděné postavy na milovanou? Poklona Filonimu!), a hlavně extrémní záseky do světa předaleké galaxie. Filoni přináší nově věci tak nebojácně, že jen zírám, že mu to tady vyšlo opravdu pokaždé. Kdo umí, umí. Snad to Disney konečně pochopí a vloží peníze do rukou Filoniho a jemu podobným, a ne znovu rutinérským týpkům bez ducha invence. ()

Cardo

Nu, dostal jsem co jsem čekal - DOKONALOST. !SPOILERY!: Na úvod tu máme občanskou válku na Mon Cale, která bohužel moc záživná není, děj mi přišel opakovaný, považoval bych to za koukatelné, ale na druhou stanu se tam gungani vyznamenali s hláškou „koumací čas", jak excelentní. Další díl tu má celkem slabé hodnocení, ale mě alespoň přišel originální a velice se mi zalíbila atmosféra, když JarJar mluvil s Grievousem, z JarJara úplně čišel strach, který měl. Pokud nemáte rádi droidy, pak vás následující dvojdíl nepotěší, mě osobně potěšil tak napůl, první díl bych řádil do kategorie koukatelných, zato druhý s droidy, kteří cestují po několika planetách mě celkem bavil. POZOR, POZOR, PŘICHÁZÍ TEN NEJLEPŠÍ STORY ARC, ano, mluvím o dobývání Umbary, něco tak dokonalého se často nevidí, tento story arc jsem měl kompletně vyspoilerovaný, ale přesto se v průběhu ani nepohnul, protože jsem nemohl, především chci říct, že i přestřelka se dá udělat zajímavá. Další story arc to měl po Umbaře těžké, uznávám, ale i tak mě nějak víc zaujal jen poslední díl. Ó ano, Mandaloriani jsou zpátky, sice na na jeden díl, ale stojí to za to ty naše galaktické řezníky vidět. Hle, Obi-wan in disguise přichází a s ním i ten borec, co vlez jediům do chrámu pro holokron a největší egoista v galaxii a letí na výroční sraz námezdních lovců a Dookua doma. Ale nyní se dámy a pánové podíváme jak se daří Ventress, bohužel bude u ní doma separatistická šťára a tak se Ventress dá na obranu vlaku (respektive nákladu). Mezitím Savage zjistí, že jeho bratr byl popelář, kterýho vyhodili z práce, ale už na tom smetišti zůstal a má pořádnou pifku na Kenobiho a tak ho oba dva půjdou sejmout. Oceňuji humor, který se nacházel většinou v posledním díle. Většina (a to drtivá) dílů je naprosto dokonalých, takže 10/10 ()