Shakers

3. Séria - 85%. Trošku to trvalo, kým sa tretia séria rozbehla, pretože v prvej polke dosť priestoru dostane Padme Amidala a útoky na senát, čo mňa osobne až toľko nebavilo, no nakoniec je tretia séria o chlp lepšia ako ta predošlá. To práve orechové (ktoré by som aj rád videl na plátne) vytiahne táto séria až v polke a trojdielne príbehy (Nighstsisters, Overlords, The Citadel) sú klenotom tohto seriálu. Navyše veľmi milé prekvapenie priniesol Filoni v podobe Dartha Maula a mladého Tarkina. ()

stepankoby1

Série 3 - 60 %: Nad tímhle fakt zůstává rozum stát. První půlka třetí série představuje to vůbec nejhorší z prequelů. Bezcílné, zdlouhavé a hlavně extrémně nudné politikaření, které dílčí příběhy nikam neposouvá a postavy v něm představují prosté figurky bez nějaké skutečné hloubky. Absolutním vrcholem je epizoda, kde jdou droidi nakupovat. No ale jak už je zvykem, druhá polovina zaznamenává silný vzestup v kvalitě a nabízí pro změnu fantastické náměty, které bych možná mohl i označit za to nejlepší ze Star Wars universa. Občas je sice jejich provedení poněkud doslovné, uspěchané, nebo naopak příliš roztahané, přesto však vždy zůstává zábavné a smysluplné, když tedy pominu kreténský fanservice z Chewbaccou v poslední epizodě replikovaný z prequelů. Opravdu by mě zajímalo, jestli o tenhle šílený mix otřesnosti a geniality z produkce skutečně někdo stojí, nebo je chyba čistě na straně scénáristů. ()

Daniel2003

Abych to shrnul...mám neskutečný nutkání dát 5 hvězd, protože první, prostřední a poslední díly byly čistej masterpiece. Ale ty okolo občas trochu kolísaly. Citadela, Mortis, Dathomir...nemám slov. ARC troopeři - bomba. A Ahsoka? Ten vývoj? Z nenáviděnéjo charakteru na nejoblíbenější postavu? Dechberoucí. Je to ale Star Wars a já chci být objektivní, proto pořád za 4 hvězdy, ačkoliv bych se za těch 5 nestyděl. ()

Lexonka97

Třetí série byla bomba. Hlavně animace se zlepšila na více reálnou a lépe působící. Postavy jsou více prokreslené a speciálně postava Ahsoky byla výborná. Klonové války totiž nefungují jen jako výplň mezi 2 a 3 epizodou, ale konečně přidávají hodnotu značce Star Wars, lépe zapadají a prostě a jednuduše jsou kvalitnější, než v předchozích sérií. 85% ()

DJ_bart

Velmi rozporuplná série, v který se neironicky řeší deregulace bank, politika, Jar Jar, diskuze v senátu, čarodějnictví, vojenský zkoušky, útěky z vězení a já nevim co ještě. Dějový linky s plánem vraždy Dookua a odhalením Anakinova osudu jsou sice zajímavý, ale už jen z principu naprosto absurdní, tudíž slouží jen jako obyčejná příběhová vata..... [#MAYTHE4THBEWITHYOU] ()

• Když Ventress přistává na Dathomiru, je na lodi jasně vidět nakreslený Tusken s jeho typickou holí zvednutou nad hlavu. (Cardo)
  • Když Ventress vyřezává otvor pro vstup do Dookuova paláce, tak začíná řezat na horní straně kousek vedle pravého horního rohu, ale hned v dalším záběru je vidět, že dořezává levou stranu obdélníkového otvoru směrem zespoda nahoru, přičemž horní strana je kompletně proříznutá, což být nemůže, protože Ventress začala u opačného rohu. (Cardo)
  • Před začátkem testu jednotky Bravo zadává Commander Colt příkaz k odstartování cvičení Citadela, verze THX, číslo 1138. Jedná se o jasný odkaz na první film George Lucase, kterým je THX 1138 (1971). (DJDVD)