Neuvěřitelná legrace nastane, když si veteráni Saturday Night Live Amy Pohler (Baby máma), Rachel Dratch (Když si Chuck bral Larryho) a Will Arnett (Poloprofesionál) vyrazí na fantastické jarní prázdniny. Nejlepší kamarádky, třicátnice Gayle (Poehler), Becky (Parker Posey) a Judi (Dratch), vždycky snily o tom, že budou úžasné. Nikdy ale nepřestaly být outsidery, takže když Becky dostane šanci neoficiálně dohlížet na dceru svého šéfa Ashley (Amber Tamblyn), která míří na univerzitní jarní prázdniny na ostrov South Padre, dámy se rozhodnou změnit své tragicky trapné životy a ponořit se do světa bikin a piva. Někde mezi chlemtáním piva, flirtováním a tanečky v bublinkách Becky, Gayle, Judi a Ashley ale pochopí, že je lepší vyniknout než zapadnout do party. (oficiálny text distribútora)

Lencha

Takovou koncentraci divných lidí jsem už dloho nikde neviděla. A příběh? Komedie? Ani náhodou, k smíchu tam byly asi vážně jen ty jejich divný ksichty. Myslím, že se třicátnice umí bavit daleko líp a nemusí přitom vypadat jako krávy. Koukat na tohle byla ztráta času, ale v telce nic jinýho nedávali a na dvd se mi koukat nechtělo. Ach jo. ()

borohub odpad!

No ty kokot, další film který jsem opravdu netoužil vidět. stačilo 10 minut a nejradši bych praštil hlavou do zdi, co je to tam sakra za blbky? o co tam vůbec jde? nějaká kravka chce na jarní prázdniny a je tak blbá že s ní musí ject nějaká další kravka? Extrém všech extrému, takovéhle filmy by měli v televizi zakazovat, možná tvůrci věděli proč dát filmu "jen" 80 minut, což je pro film docela málo.. HUMÁČ! ()

Smok

Amy Poehler som naposledy videl v podobnom nevýraznom počine s názvom Baby Mama Oba filmy sú si tou šedivou priemernosťou a nevýraznosťou veľmi podobné, ale aspoň som si pozrel, ako americký dorast trávi jarné prázdniny - čas, keď my sa tu brodíme poslednými zvyškami snehu a blata. ()

MáŠa

Pokud bych to nezval nějak s nadhledem, musel bych psát asi o blbosti, protože tohle je takový ten druh neinteligentní komedie, kde sou občas nějaké věci přestřelené (například inteligence blondýnek, hospodské chování senátorky atd.). Já se naštěstí na tento fakt naladil, takže jsem se celkem i smál a film mě nějak nesklamal. ()

terunka003

Odpočinkové, nenáročné, stupidní, nepřemýšlecí, vtipné, místy nechutné. Taková pohoda, u které nemusíte přemýšlet, na nic nemyslet a jenom odpočívat. Místy byly scény dost nechutné a občas i dost stupidní, ale takové ty filmy prostě bývají. "..musím být odporná, když o mě ani slepec nezavadí.." ()

• Film byl původně vytvořen společností Rogue Pictures jako "R-rated", pak byl prodán společnosti Warner Independent Pictures jako "PG-13" a prošel dlouhým post-produkčním obdobím. (Borrtex)