Pokaždé, když dojde ve vesmíru k mohutnému výbuchu meteoru, vyrazí směrem k Zemi zvláštní druhy slunečních bytostí. Dutch Fallon sleduje tyto stvůry od doby, kdy se poprvé setkal s jejich hněvem a navždy mu to změnilo život. Do svého pátrání zatáhl i svého kamaráda hasiče Jakea. Oba má ale ve svém hledáčku agent Cooke, který je chce obvinit ze žhářství. Během vyšetřování série nevysvětlitelných smtících požárů postupně narůstá nedůvěra v agentovy závěry a zjišťuje se, že všechno je vlastně úplně jinak... (oficiálny text distribútora)

Pythonator odpad!

Jak rád bych dal alespoň jednu hvězdičku. Těšil jsem se na ohnivého hada a na to, co ''filmaři'' vymysleli za ptákoidní zápletku. Zápletka byla bohužel ještě dementnější než jsem doufal a ten ohnivec vlastně ani nebyl had. Mělo to i chapadla a bylo to trapné. Přitom ten námět není vůbec špatný a zasloužil by si pořádné zábavné béčko. ()

Mayers odpad!

Tohle se vážně točí v roce 2007? Dejte mi dva mega dolarů a natočím stokrát zábavnější film, třeba narozeniny naší babičky. Efekty někde na úrovni malování, dementní dialogy a hlavně šíleně trapnej hořící "had" - to všechno můžete od týhle slátaniny očekávat. Teď už vím proč si tvůrci South Parku dělali srandu ze všeho Kanadského. 1% za krásnej plakát. ()

Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +docela napínavý, akce byla v pohodě a herci taky -nabídne celkem směšné efekty/// Snesitelný, dá se přežít. Nejzajímavější je asi ten příběh, respektive jeho spiklenecký nádech nečeho velkého. Dokonce nemá ani příliš nelogičností a na TV film je to slušný průměr. Viděl jsem mnoho horších trapáren, tahle byla ještě koukatelná./// Celkem 45%/// ()

SeBig

Klasickej televizní nádor, kterej vždycky najdeš v TV ve všední den odpoledne, zrovna když nikdo nemá čas koukat a všichni jsou v práci radši. Ovšem, když zrovna nic nedavali v roce 2007, tak sis to tam rád nechal, protože ješte nebyly platformy tak provalený, takže chápu dvojhvezdičkáře a nadšence tohoto filmu a určitě to má svůj tajný klub někde, ale lidi se stydí. Lidi nestydte se. ()

Flaxik

Jednu hvězdu dávám, protože jsem viděl už horší filmy (ale ne o moc). Nápad dobrý proč ne, ohnivá potvůrka, která by ráda baštila hořlavé věci, ovšem chtělo by k tomu nápadu udělat něco jako scénář, který má trochu hlavu a patu. Nechybí klišé všichni jsou pitomí a jenom několik osvícených ví co dělat, vláda o tom ví a ještě to podporuje, moudrý stařík a učenlilvý mladík, mladá žena tam být musí, protože závěrečná objímačka je nezbytná. Triky na úrovni prvního ročníku filmové akademie a totální antiherectví (od Sandrine Holt bych čekal víc) to sráží na úroveň extrémní blbosti, u které člověka ani nezajímá jak to skončí, protože je jasné, že konec filmu bude stejně přihlouplý jako celý děj. hodnocení 10 %. ()