...A je to! - Pat a Mat se vracejí (2002) (séria)

Psí bouda (S04E06)

Scenár:

Karel Žalud

Hudba:

Petr Skoumal

Pat ma sviatok a veľmi túži mať psa konkrétne bernardína. Bernardín je veľký pes a preto sa spolu Matom rozhodnú mu najprv spraviť psiu búdu. (pravo)

stration

IllIlIlIIl

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

BlackMount

Pat a Mat zjišťují, že pořídit si psa není jenom radost, ale i starost. Ze všeho nejdůležitější je, aby měl jejich budoucí mazlíček kde složit hlavu. Stavba psí boudy jim jde překvapivě snadno, jen s těmi rozměry to jaksi nevychytali. Průměrný díl bez nějakých výraznějších scén. ()

hlína