Simon a Stanley jsou venkovská dvojčata žijící v horách. Simon je mentálně postižený a před mnoha lety právě jeho ruka zapříčinila smrt vlastních rodičů. A zabíjení mu zachutnalo, což na vlastní kůži okusí pětice studentů, kteří si vyrazili na prázdniny k řece. Simon s nimi rozehrává brutální krvavou partii a jednoho po druhém likviduje stále bizarnějšími nástroji. A nepřestává ani poté, co se ukáže, že jeho zvířecí chování neušlo pozornosti svědků – skupině hráčů paintballu. I je čeká strašlivá smrt, protože kdo se postaví Simonovi do cesty, nemá šanci přežít. Jediný, komu se to podaří, je mladá dívka. Ale bylo by bláhové předpokládat, že pouze ona sama může zastavit čisté zlo. Bestiálně krvavý splatterhoror natočil v lokacích kalifornského Grass Valley režisér William Dear. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Simon Says mohla být pecka, nebo aspoň dobrá oddechovka kde vraždí magor v lese. Nicméně se z toho stala fušeřina. Simon Says doplácí hlavně na ten pokus o humor či co to bylo, plno scén hlavně ty kdy Simonova rozdvojená osobnost začla přiblbě kecat to odsrala. Není to ani psychologický ani dobře udělaný. Zbytek filmu je taky silnej průměr. Hlavně je tu plno scén které mě nutily zamyslet se. Třeba kde vzal sakra Simon tolik krumpáčů? A jak se mu vůbec povedlo všude rozprostřít tolik "střílen"? Herci jsou klišé i když vyjímka v podání parádního Glovera i když jsem zkritizoval postavu tak je fakt uchylnej a do těhlech rolích se hodí. Simon Says mohlo být dobrý ale skončilo to u mě pod průměrem. ()

Frajer42

Celkem vtipná lesní vyvražďovačka. Právě humor tento snímek velmi výrazně pozvedá z odpadních vod. Nejkouzelnější bylo vyvraždění vedlejší lesní skupinky a vůbec nejkouzelnější na něm potom byl ten okamžik, kdy se setkala bota hlavního hrdiny s roztomilým pejskem. Pastičky umístěné po celém lese jsou kouzelné a připraví divákovi nejeden veselý zážitek. Hlavní vrahounek je to správné psycho a celkem baví. Snad z počátku film ovládá trošku nuda, ale to bývá u těchto filmů typické. Mě se to docela zamlouvalo. Slabší 3 *. ()

Karamanlis

Tuctový buranský horor, režírovaný tvorcom rodinných komédií ako Harry a Hendersonovci či Prísne tajné prázdniny Williamom Dearom. Na to, že to bol jeho debut v hororovom žánri to zase nebolo úplne najhoršie a niektoré momenty ma dokázali vcelku pobaviť (vrhač krompáčov či turbojoint). Keby sa tu vyskytoval pôsobivejší zabijak než bol tento, stvárnený Crispinom Gloverovom, tak to mohlo byť ešte o čosi lepšie... ()

Vyrida odpad!

Tohle byl od Williama Deara hodně špatný vtip a můj nechápavý výraz stále trvá, śkoda že mě nemůžete teď vidět. Prostě nedokážu pochopit, jak takový starší pán, který by měl mít aspoň špetku rozumu, může pustit do světa něco takového a ještě to pokládat za horor. Za takové filmy bych zavedl povinně nějaké fyzické tresty a pro všechny bez vyjímek co měli s touto kravinou co dočinění, včetně správce lesa kde se film natáčel. Když si otevřete můj profil a kouknete na mé ostatní hodnocení zjistíte, že odpad známky dávám jen vyjímečně a pro tento film to bude proto určitě pocta. Příběhově naprostá zapeklitost, která se ze začátku jeví jako expedice pro hledaní zlata. Na to však ani nedojde, protože všichni hlavní herci bez vyjímky maj nasráno v hlavě. Nejvtipnější na tom všem je, že nejrozumější se jeví týmový zhulenec a pak že tráva škodí zdraví. Film je naprosto bez atmosféry, přeplněný nelogickými scénkami a dialogy až jsem slzel vztekem. Bez keců odpad a já si jdu dát nějaký prášek na uklidnění... ()

Rodriguez

Tomuhle jsem se musel zasmát hnedle na začátku. Simon říká je snad jednoduchý překlad, leč český distributor je asi invalida, který propadl z angličtiny, kdy Simon řekl! Já to říkám pořád, na takové filmy koukat v původním znění s titulky a nenechat si to prznit hnusným českým dabingem! O dalších zhovadilostech ve filmu ani nediskutovat, protože by to byl dlouhý a nechutný výčet. 15% ()

• Robyn Lively (Leanne) a Paige Sorenson sú uvedené v úvodných titulkoch, ale v záverečných už ich mená nie sú. Harold Smith (Sty) je zasa v úvodných titulkoch uvedený ako Harold 'Smitty' Smith, ale v záverečných už ako Harold Smith. (m.a.t.o.)