Jsou tři hodiny a sedm minut po půlnoci a dvě dívky utíkají prázdnou londýnskou ulicí. Joanne se řinou z očí slzy a má potrhané šaty. Kellyina tvář je potlučená a začíná otékat. Duncan Allen leží na podlaze v koupelně a nezastavitelně krvácí. Nachází ho jeho syn Stuart a žádá odpověď, co se stalo. Kellyin pasák shání svoji „ovečku“, protože je mu jasné, že když ji nenajde, bude to on, kdo za všechno zaplatí. Že se bude zabíjet. Kelly a Joanne musí začít bojovat o vlastní existenci ve světě, kde nejsou přátelé, morálka ani zákony. Ve světě lidské nízkosti, v němž vítězí jen ti nejhorší a nejbezohlednější. Ve světě, kde by nikdo z nás nechtěl žít, ale někteří tam prostě skončí a nemohou ven. To vše v drsném a syrovém, šesti různými festivalovými cenami ověnčeném thrilleru Paula Andrewa Williamse, který rozhodně není pro slabé nátury… (oficiálny text distribútora)

DannyBoy80 odpad!

Absolutně film o ničem. Ten film nejen, že nemá pořádný děj a vpodstatě se tam nic neděje a pořád se čeká na závěrečnou scénu, ale co je horší ten film je naprosto nesmyslný stejně jako chování postav. Film se dá zkrátit na délku 5-10 minu a o nic by se nepřišlo. Po cestě do Prahy jsem se musel po cestě vyspat abych to dokoukal, neuěřitelný rozdíl oproti Zbytečné krutosti, kterou jsem skouknul večer předtím. ()

1frida2

Já ani nevím, jak tento drsný film hodnotit. Co se týče obrazového zpracování,tak to bylo jediné zajímavé. Jinak takových drsně a bez příkras nabídnutých filmů je spousta. Navíc nelogicky se vyvíjející děj, protože kdyby byl realistický/ což byl záměr/, skončil by hned na začátku střelbou pasáků a holky měly klid. ()

kaylin

Snímek je hodně realistický, ale nemohu si pomoct, nějak jsem měl pocit, že je to místy hodně dělané na efekt, i když pak kamera přece jen uhne a nechce to všechno zobrazit. Nic to nemění na tom, že to je pořádně drsné a že tenhle film rozhodně dovede s některými diváky zamávat. Hlavně proto, že tam venku takoví lidé jsou. ()

Radiq

Víc od režiséra doporučuju The Cottage. Jo, začínám schválně takhle. I když tohle vyznělo mnohem dospěleji a syrověji - hlavně kvůli uvěřitelnosti. Konec byl z mé strany očekávanej, ale ne každýho to hned napadne. Sledujeme to se zájmem a říkáme si: ta holka bude brzo zneužitá a ta kurva je prostě kurva dávačkovitá hnus to žrát. Přesto s nima sympatizujeme a divíme se životnímu stylu, kterej žijou, aby žily. Herecky zvládnuté výborně jak pšouk dobře probublanej po zádech. ()

emma53

Brrr, to byl ale syrový a drsný zážitek. Vzpomněla jsem si u něj na něco podobného a to byl film Sviňky, kde jsou určité paralely a byl zrovna tak zdrcující ne-li ještě víc. Sice jsem tady občas nechápala Kellyina pasáka, co se IQ týká, protože při trochu větší míře inteligence musel nutně vědět, že to jinak nemůže dopadnout, takže se to mohlo odvíjet trochu jinak. Tudíž ke scénáři bych měla menší výtku, ale zpracování bylo výborné, gradace, napětí a vůbec nic co k takové atmosféře patří, tomu nechybělo. ()