Václav Postránecký provází nejúspěšnějšími zábavnými pořady za uplynulých 15 let vysílání ČT.

Názvy jednotlivých epizod:
1, Videostop
2, O poklad Anežky české
3, Šance
4, Neváhej a toč!
5, Kufr
6, Na kus řeči
7, Manéž Bolka Polívky
8, Česká soda (oficiálny text distribútora)

Karlos80

Po prvním a druhém dílu musím říct že se jedná vskutku o dobrou nostalgickou záležitost, se skvělými hosty a také ve vzpomínkách na ty co už mezi námi nejsou. Seriál který mapuje pořady které nás po dlouhá minulá léta den co den, týden co týden, měsíc co měsíc provázeli na našich obrazovkách, avšak které nakonec skončili z důvodu obměny, modernizace, úspor, sledovanosti a já nevím čeho všeho jen někde v temném zaprášeném archívu ČT. Už teď se moc těším na Šanci a na Českou sodu, které jsem měl s tohoto výčtu nejraději, společně samozřejmě s filmovým Videostopem. Jako nejslabší považuji Kufr, který mě vážně nikdy moc nebral, až tedy na ten soutěžní konec o jednotlivé ceny. ()

cariada

Vzpomínkový pořad na tv pořady ,kdy ještě tv zábava byla zábavná a né jen nabubřelá estráda a v soutěžích šlo spíš o pobavení a nákou drobnější výhru (až na videostop kdy za komančů vyhrát video či barevnou tv byla něco) než o x milionů. Nejradši z těch pořadů mám Videostop ,Kufr,Šanci jo jaká škoda ,že tyhle pořady se už netočí........ ()

otík

Postránecký si zve do studia s diváky hlavní postavy pořadů, na které se vzpomíná a společně si povídají o tom, jak pořad vznikal, co bylo na něm zajímavé, apod. Zároveň se dočkáme spousty střihových záznamů z daných pořadů s důrazem na jejich průvodce. Seznam dílů podle ČT: 1. To byl Videostop, 2. To bylo O poklad Anežky české, 3.To byla Šance, 4. To bylo Neváhej a toč!, 5. To byl Kufr, 6. To bylo Na kus řeči, 7. To byla Manéž, 8. To byla Česká soda. Hodnocení jednotlivých dílů: 1. Videostop - Alexander Hemala uvede nově vznikající pořad vzpomínající na 8 zábavných pořadů. Postránecký uvede, o co v pořadu šlo a přivítá své hosty - Jana Rosáka, Karla Čáslavského, Květu Fialovou, Josefa Aloise Náhlovského a doktor Radim Uzel. Rozhovory a vzpomínání jsou moc příjemné, sem tam i zajímavá a vtipná ukázka. Navíc si všichni hosté zahrají klasický videostop. Moc pěkné vzpomínání. 4. Neváhej a toč! - po Postráneckém ani stopa, vše si uvádí sám Éda Hrubeš a mapuje vývoj svého pořadu. Pořad obsahuje ukázky vtipných videí, scének i písniček. Příjemný pořad. 6. díl - Na kus řeči. Spíše průměrné hodnocení, střihy zaměřeny hlavně na Donutila podle Postráneckého otázek. 8. díl - Česká soda. Dávám vysoké hodnocení za Českou sodu, výběr dílů z roku 1993, .... . Postránecký to uváděl neuvěřitelně trapně. ()

pfa

Je dobré se na chvíli zastavit a podívat se trochu zpátky, zavzpomínat na staré pořady. Tento cyklus se zdá být tím pravým a dobrým pohledem za zábavou, které už (z velké většiny bohužel) odzvonilo. [8/1O] ()

Paity

Václav Postránecký je učitě příjemný pán a stejně tak i příjemný televizní průvodce, který dokáže správně ocenit zábavu. ()

blues

stridani skvelých (Kufr, Sance, O poklad, Videostop) a podprumerných (zbytek, bohuzel i ceská soda) dílu tento slepenec zabilo... ()