Hannah Montana

• Česko Hannah Montana (viac)
Komédia / Rodinný / Hudobný
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (viac)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

ThomasCrown

Desaťročné decká by na oplátku mohli odpadom ohodnotiť napríklad How I Met Your Mother či Friends a to len preto, že sa pri tom nebavili, resp nechápali humor daného seriálu. Hannah Montana je vytvorená pre istú cieľovú skupinu a zo skúsenosti viem, že u svojej cieľovej skupiny uspel. A či sa páči mne? Áno, nemám žiadne veľké výhrady. Zápletky sú možno detsky jednoduché, ale veď presne o to ide, aby boli jednoduché. HM má to veľké plus, že sa snaží decká niečo naučiť, dať im pri každej časti určité ponaučenie, no a je tu ešte aj dostatok humoru, ktorý dokáže zaujať aj mňa, napr Billy Ray a Jason Earles majú skvelé hlášky. Kvôli akému-takému objektívnemu hodnoteniu som zatiaľ videl iba prvú sériu, ale nemám zábrany pozrieť si aj ďaľšie časti. Nech žije stereotypná spoločnosť! ()

haWranka odpad!

Já se vážně začala dívat na první díl, protože jsem si řekla, že by bylo dost pokrytecký něco odsuzovat, když nevím o co jde. Chvíli jsem to i vydržela - sice s křečovitě staženým obličejem a ruka mi cukala směrem k vypínači, ale i tak. Jsem spokojená. Teď můžu s klidným srdcem říct, že jde o jednu z největších pitomostí co kdy byly natočený a rovnat se může jenom některým hodně hodně hoooodně nepovedeným telenovelám. Moje averze je prostě velká (tak moc, že nejsem schopná ten děsivě velkej zájem puberťaček alespoň pochopit) a od chvíle, kdy jsem v práci musela přerovnat regál, kterej přetejkal penály, baťohy a propiskami s logem HM, už hraničí skoro s nenávistí. No fuj. (A možná je to tim, že jsem holka, ale Miley Cyrus mi taky nepřijde jako nějakej zázrak...) Pro mcandy99: Tak stará se ještě necejtim, ale tenhle druh humoru opravdu nechápu :) ()

Andersis

Hannah Montana je tak neuvěřitelně tupý, neherecký, nevtipný seriál který ukázal, že pomyslné filmové dno se může ještě prohloubit. Všichni tam vypadají jako magoři, hříbečky, patky, brýle z šedesátých (to co už tu jednou v modě bylo) a mi budou říkat zrovna takovýhle šamponci, že dlouhé vlasy se nenosí ???? Heh, já jsem aspon v klidu, že nejsem náká cvičená opice a neberu si na sebe to co si bere každej druhej blbec. PS Miely Cyrus je tak odporná držka ! ()

Furmi odpad!

Seriál pre vygumované, zblbnuté dievčatká vo veku od 10 - 14 rokov ktoré hľadajú niečo cool pretože ony už predsa niesu deťmi a musia to patrične dať svetu najavo. A ako sa najlepšie dá svetu najavo že dievča už nieje dievčaťom ale je z nej zrelá žena? Predsa chválou v škole všetkým spolužiakom že sleduje úžasné vyspelý seriál Hannah Montana. A Disney a hentá hviezdička Miley Cyrus po ktorej za pár rokov neštekne ani pes na tejto blbosti mladých nádherné zarábajú. ()

maty39

Tento seriál mě ve svých nejlepších létech naprosto minul. O jeho existenci a existenci Miley Cyrus jsem se dozvěděl až z filmu na motivy tohoto seriálu. Film mě ničím nezaujal, takže jsem opět přestal brát jeho existenci na vědomí. Nyní (už po skončení seriálu) jsem viděl sestřih nejlepších scének a kupodivu mě to přišlo velmi vtipné a úplně jiné než film. Dal jsem šanci pár dílům a nakonec mě to docela zaujalo. Není to žádné peklo, jak se tady někteří tvrdí, ale není to ani žádné veledílo. Je to ale vtipné. Jednoduchý humor vycházející z nereálného světa založený především na trademarkových hláškách a fyzickém humoru (Pitvoření, padání a podobné věci. Dříve to byla v sitcomech naprosto běžná záležitost. Asi to přetrvalo z grotesek a popravdě, v dnešních sitcomech mi to trošku chybí.). Pokud bych to měl přirovnat k nějakému podobnému seriálu, tak je to něco jako Ženatý se závazky nebo Alf. Tvůrci tohoto seriálu nejsou žádní idioti a základy klasického sitcomového humoru a klasických zápletek mají v malíku, takže po řemeslné stránce je HM povedená. Jediné co vám může znechutit HM je osobní nenávist k Miley Cyrus, nebo k Disney továrně na peníze. Mě netrápí ani jedno, takže HM beru jako stokrát viděný příspěvek do žánru sitcomů (i když poměrně vtipný). Objektivně si HM nezaslouží více jak 60% hodnocení, ale kolem těch 20% je docela nereálné. Takže trochu nadsadím. PS: Pokud bych měl hodnotit HM s českým dabingem, pak je i těch 20% zatraceně hodně. ()

• Název je hříčkou s písní Lesley Gore „It's My Party“ (singl z roku 1963). (LUKICKK)
  • Jedná se o jedinou sérii seriálu, která byla vysílána ve vysokém rozlišení (HD). (LUKICKK)

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (viac)