Ospalé městečko ve Wyomingu není tím pravým místem, kde by se mohl naplnit sen mladíka, toužícího hrát v kapele salsy. A tak si Harlan (Randy Spelling) sbalí věci, rozloučí se s domovem a zamíří na západ do mekky šoubyznysu Los Angeles. Když se cestou zastaví na kávu, setkává se s tajemným Judem (Jason Priestley), který je na útěku před dvojicí kriminálníků. Jud si v jeho autě schová tašku a Harlan ji objeví až v Los Angeles. Přespí u svého portorikánského kamaráda Caesara a když se ráno probudí, Caesar je fuč, zato je tu půvabná Tuesday Blackwellová (Diora Bairdová). Caesar smluví kamarádovi schůzku s legendou salsy Johnnym Pollackem a jeho kapelou. Když zjistí, že pohledný mladík z Wyomingu na bubny opravdu hrát umí, vezmou ho mezi sebe. Mezitím kriminálníci přimějí Juda, aby jim prozradil, kde je postrádaná taška. Byly v ní diamanty, které chtějí dostat zpět za každou cenu. Unesou proto Tuesday a její život závisí na tom, jak rychle jim Harlan zavazadlo vrátí. Jenže v něm dávno žádné diamanty nejsou a mladík se s pomocí nových přátel vydává na divokou záchrannou misi... (oficiálny text distribútora)

JJ.Gibson

Přišel jsem k tomu filmu jako slepý k houslím. Nic jsem o něm nevěděl, nikdy jsem o něm neslyšel a stejně se na něj podíval :) Docela mě příjemně překvapil, některá místa byla skutečně dosti vtipná + hezké holky. Zajímavě až mnohdy krkolovně pospojovaný, vcelku vkusný příběh. A asi nejvíc mě dostala ta scéna, když Harlen převáží trávu v náklaďáku, který stále troubí, to bylo vážně vtipné :)) ()

O´Hara

Nenáročná odpočinková komedie s pár známými herci.Dějově mě to moc neoslovilo,ale občas jsem se i dobře zasmál.Ve srovnání s ostatními komediemi je tato slabší průměr,čili ** ()

FandaF

Příjemný pohodový filmeček. Vadil mi tam snad jen ten "kdysi studentík ze seriálu BH-90210" (Jason Priestley), ten hrál děsně... a té salsy tam taky mohlo být o trochu víc - když už to tak ti naši kreténi nazvali... Takže pokud se chcete mrnout na oddychovku naservírujte si tamale a dobrou chuť ! ()