Reportérka Sadie Blakeová (Lucy Liu) se probouzí v márnici, aby zjistila, že se stala upírkou. Samozřejmě poněkud nedobrovolně, což ji pořádně naštve a rozhodne se, že nemrtvým, kteří za to mohou, pomůže k tomu, aby byli konečně dokonale mrtví. Můžete se tedy těšit na temný příběh upíří války se vším všudy. Zajímavostí je, že film byl natočen během pouhých 30 dní. (oficiálny text distribútora)

Jimmi

Dost velke sklamanie som prezil po dopozerani tohoto "hororu" Dost soms a nan tesil pretoze upirske filmy mam velmi rad ale toto bolo take nemastne neslane,take gicovite.Presne som vedel co bude nasledovat a vobec nicim ma dej nezaujal ani neprekvapil(a nie preto ze by som bol vestec).Slabe 2 hviezdy. ()

JASON_X

Tak takhle nemožný upíry jsem ještě neviděl. Nemají pořádný řezáky, takže musí svým obětem otvírat krkavici kapesním otvírákem na konzervy, nevadí jim Slunce, spějí v postelích a ne v rakvích, nejsou vůbec rychlí, nemají nadpřirozenou sílu, kvičí bolestí při extrakci kulek ze zad, chodí na záchod, lekají se myší... no prostě zoufalci. A za úplně největší blbost scénáře považuju fakt, že staří upírští mazáci se nechají pasivně a submisivně kráglovat jednou rychlokvašnou, čerstvě konvertovanou upírkou. Která si zase nechá dávat přes hubu a střílet do sebe od obyčejných lidí. A která hrozně touží po tom, aby ji někdo odkrágloval. Kdyby upíři opravdu trpěli takovýmhle nihilismem a absencí pudu sebezáchovy, byli by vyhubení dřív, než by o nich vznikly pověsti... Tedy film je to sice blbý a ke konci už vypadá jako ryzí parodie, ale zároveň je blbý takovým způsobem, až je vlastně roztomilý. A víte co? Mně se to takovým nějakým zvráceným způsobem celkem líbilo. No... hlavně se mi líbila Lucy Liu. ()

Dannysek4U

Pokud se na obrazovce před snímkem objeví logo společnosti Ghost House, je nabíledni, že následující minuty se ponesou v duchu produkce třídy B. A když vás hned na obalu praští přes bulvy motto, že právě dorazil Blade v sukních, máte důvod začít se opravdu bát. V případě *Oběti: Lovce krve* je oním lovcem s legrační mrňavou kuší krasava Lucy Liu. A má moc, ale opravdu moc... pěkný zadek. Jen škoda, že to nestačí. A co že se to zrovna Lucy alias Sadie Blakeová stala novým postrachem upírů? Ještě před šesti měsíci to byla šikézní investigativní reportérka se zálibou v bizarních subkulturách. Jenže jednoho dne dostala echo, že se kdesi v korejské čtvrti v Los Angeles děje nějaký humus, a začala se v něm šťárat. Čímž se jí bohužel podařilo natrefit na místní vampýrský gang, který z ní udělal svou novou nedobrovolnou členku. A co obnaženou Sadie v márnici při pohledu na cedulku na noze a nijaký odraz v zrcadle napadlo? Inu, ledacos. Kde jsem, kdo jsem, a nenadešel náhodou čas pomsty? A také že by nebylo od věci něco někde srknout. No prostě béčko se vším všudy. A navíc bohužel právě s Lucy Liu, jedním z největších kamenů úrazu. Nic proti, holka je to pěkná, ale stejně jako v případě Charlize Theron v *Aeon Fluxu* to prostě a jednoduše nefunguje, protože tenhle andílek na to nemá. A stejně tak se bohužel moc nechytá ani režisér a scenárista v jedné osobě, Sebastian Gutierrez, za nímž stojí už práce na *Gothice* nebo *Hadech v letadle* - jeho příběh je až útrpně předvídatelný, klišovitý a nezábavný. A naneštěstí také prostý výraznější akce a jakéhokoli náznaku napětí. Až by se jeden zeptal, proč vlastně musela tahle nuda v L. A. vzniknout? Kdo ví, přátelé, kdo ví, každopádně stalo se. A s tím už nic nenaděláme. ()

Pítrs85

Tomu, že byl film natočený během třiceti dnů, bych lehce věřil- je to na něm setsakramentsky znát. Ale Lucy Liu to tu stejně moc sluší a potěšila přítomnost (vousatého(!)) Marilyna Mansona jako barmana (ano, ve filmu o upírech tu překvapivě nehraje vampíra, ale tak trošku připosraného muže za pultem- barovým... Do prvního Bladea to má daleko, ale jako alternativa k rozmáchlejšímu Underworldu to celkem funguje. ()

PanFilmov

Také dosť neobvyklé spracovanie filmu s upírou tematikou, keď som povedal, že neobvyklé tak si mi dosť páči, žiadne tuctové zobrazenie úpírov, ktorý majú tie trápne "upírie" zuby alebo sa nemôžu pohybovať cez deň po uliciach, proste film prišiel s novou dimenziou čo sa upírieho štýlu týka, taktiež hlavná hrdinka má niečo do seba, riadna kočka to sa nezaprie!! Akčné scény trocha pochabé, a taktiež veľmi zbrklá hlavná dejová línia, človek keď čo i len trocha nedá pozor už nevie čo sa deje, aspoň u mňa to tak bolo musel som si to trikrát pretočiť o 10min. dozadu. Vcelku úplne priemerný horror na zabitie času, ktorý ničím nenadchne ale ani nesklame. ()

• Celý film se odehrává v noci. (cariada)
  • Film Oběť: Lovec krve má po novém sestřihu v zahraničním vydání stopáž přes dvě hodiny. (Rodriguez)
  • Celosvětová premiéra proběhla 28. dubna 2007 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (Piercee)