Představitel mladého Johna Connora z TERMINÁTORA Edward Furlong a hlavní hrdina sci-fi série MILLENIUM Lance Henriksen se setkávají v tomto hororu inspirovaném skutečnou událostí. Jako zdroj si tvůrci filmu vybrali záhadné úmrtí herečky Scarlett Mayové roku 1958. Brzy vyjde najevo, proč nebyla pravda nikdy zveřejněna. (Davies182)

J*A*S*M

Panebože proč? Proč když má někdo trochu talentu a možnost natočit alespoň průměrný horor, tak mu chybí trocha soudnosti a cpe do svého filmu humor, který svou kvalitou nedosahuje ani úrovně nováckých estrád? Dark Reel je bohužel ztráta času a mrvení žánru. Fuj. ()

ricci.s odpad!

Tak toto bol jednoznačne jeden z najhorších hororov, aké som kedy videl. Skrachované nuly Henriksen a Furlong sa stretli v úplne debilnom filme, ktorý s hororom (samozrejme až na nejaké 2 "kúsok" krvavé scény) nemal nič spoločné. Idiotský dej, afektované dialógy, strach a atmosféra nulové. Tento film ide totálne mimo mňa, chujovina, sračka nad sračky. Škoda času pri tomto. ()

anderson

NOTE --- Pevne verím, že to nebude len ďalšia "kultová sračka" ala DONNIE DARKO. --- Tak nakoniec to až také sklamanie nebolo. Hoci s DD to nemalo pranič spoločné. Chvalabohu. (1.1.2009) ()

GodComplex

Prekvapive velmi povedeny "zabavny" horurek. S tou zabavnosti to ale tvurci kapku nevychytali, protoze ve chvili, kdy to zacne mit docela solidni atmosferu, ktera je navic podlozena ducharskym zakladem a faktem, ze se jedna o story podle realne udalosti, tak to zacnou naprosto nesmyslne borit parodii. Vtipnym scenam se nebranim, koneckoncu kdyz uz se dela podobne Ccko, tak je zapotrebi brat to trosku s nadhledem, ale jednak jsou tady tyhle 2 elementy smichane naprosto nevhodne a mnohdy to navic kvuli nekterym charakterum pusobi trapne a rusive (viz. dementni reziser a retardovane avantagrdni zrout cibuli). Krome toho ma ale Dark Reel nektere nepochybne kvality, ktere mu zajistuji solidni 3*. Jednak je to veskera mystika okolo 50's pripadu zavrazdene herecky Scarlet May v cele s vyborne stylizovanym intrem, ve kterem se zaroven predstavi skvela hudba, ktera nasledne doprovazi cely film. Hlavni trumf je ale herecke obsazeni. Jakysi oficialni prvek relevantnosti a uspokojeni z castingu znamejsich hercu zde zastupuji hororovi guru Lance "Bishop" Henriksen, Tony "Candyman" Todd a Edward "John Connor" Furlong, o ty ale nejde. Hlavni co si zada pozornost jsou zdejsi girls, ktere se vazne povedly a primarni star Tiffany Shepis svym sex appealem cely film zveda o jednu hvezdu nahoru. 6/10 ()

Freemind

Místy mě překvapily velmi přirozené dialogy, které vyhouply film o kategorii výš, přesto jsem to nakonec vzdal - je to příšerný, nízkorozpočtový flák s jahodovou krví, efekty dolepenými na domácím počítači a většinou herců seškrábaných ze dna komparzistického kastrolku. ()

Martin741

neskutocna snimka - fakt ako clovek co namiesto filmovej teorie zaviedol filmovu prax sim mozem kludne napisat, ze toito bol podpriemer a proste cira amatercina. Dialogy nepocuvatelne, Edward Furlong nikdy nevedel hrat, ale tu mi vyslovene vadil, ...... kulisy odporne ....... strata casu na viacere projekcie, 1 -na uplne staci . 5 % ()