Hlavním hrdinou je amatérský filmař, který zabíjí náhodné oběti. Vraždu natočí na videopásku, zanese do videopůjčovny a vloží do obalu jiného filmu. Následně čeká, až si někdo jeho film půjčí a sleduje jej k němu domů, aby jej po zhlédnutí také zabil a získal tak nový kus stopáže. Za celý film stihne několik opravdu šťavnatých vražd včetně vraždy kameramana, který mu ze začátku pomáhal. (Kanalizato)

SICK_BREED

Pointa TLHM je poměrně zajímavá, pobavila mě nad míru a to i přes to, že jsem si film nepůjčil v půjčovně, což by jeho zábavnosti přineslo ještě další rozměr. Co se týče obsahu tohoto found-footage (tím označením si zde nejsem úplně jistý) dramahororu, námět je velice zajímavý, žel bohu, předveden v pokulhávající formě. Přesto že z toho mám ve výsledku dobrý pocit a alespoň jednu projekci bych doporučoval, nezastírám že se v poměrně krátké stopáži 80ti minut nachází až přes příliš hluchých míst, které člověka který není velkým fandou "reálných filmů" mohou nudit. ()

freddy

A začínám desátou stovku mých komentářů. Pokud existuje žánr komorní horor, tak tenhle film by se pro toto označení hodil přímo ideálně. Během sledování tohoto filmu jsem měl mnohokrát pocit, jako bych sledoval nějaký neškodný film, možná skoro i nějakou neškodnou černou komedii, jenže když člověku dojde, že ten týpek před kamerou to všechno myslí smrtelně vážně a dokud ho někdo nechytí, tak bude ve vraždách pokračovat, tak už to potom taková sranda zase není. Každopádně ale tenhle horor mi přišel hodně neškodný, zkrátka monohokrát jsem měl pocit, že vraždy jsou tam jen pro efekt a ani jsem se u nich nikterak nebál. Ovšem v tomhle případě film zachraňuje velice originální nápad, že hlavní hrdina, který zabíjí jen pro zábavu, se svěřuje divákům se svými pocity a dokonce klade velmi zajímavé skoro až filozofické otázky, které mě jako diváka leckdy donutily reagovat a odpovědět si na to, co hlavního hrdinu zajímalo. On přiznává, že je parchant, že on představuje to zlo a diváci před obrazovkou to dobro, ale zároveň nezapomene okázale sdělit, že je mu jedno, co si o něm myslíte. Jak říkám, nebýt zajímavého nápadu a toho, že jsem žádný podobný film dosud neviděl a neuměl jsem si představit, že by taky něco jako komorní horor mohlo existovat, tak bych film ohodnotil velmi nízko, protože chvílemi dost silně nudil a koukat se na ty vraždy z nudy mě přestalo bavit velmi brzy. Ale díky tomu nápadu a charismatickému představiteli hlavního hrdiny dávám nakonec filmu průměrné tři hvězdy, což mu musí stačit, protože na lepší výsledek to z mého pohledu rozhodně není. ()

EvilPhoEniX

Dobrá Myšlenka! Ale to je asi tak všechno... Strašná Amatéřština, a já ji tolerovat Nebudu! Psychopat mi byl určitě sympatický, ale vraždy, zpracování neměli úroven.. Bylo to spíše trapné.. Ke konci.. si Film nedokázal připoutat ani mou Pozornost.. A dělalo mi velké problémy se na film soustředit! ()

kaylin

„Poslední horor“ je snímkem, který se řadí do celkem omezeného, ale přesto relativně oblíbeného žánru, kdy je možné nahlédnout do mysli vraha, ač fiktivního. Ruční kamera podobným filmům sluší, ale čím víc je jich, tím víc se budou opakovat a přijdou vám stejné. A tenhle film už se pro mě opakuje, nemá v sobě nic navíc, což ho v mých očích prostě automaticky degraduje. ()

rollman1

Trocha vražd nikdy neuškodí, řekl zabiják a umanil si, že si natočí vlastní film o vraždách, které sám připravil a potom ho dá do půjčovny a člověk, kterej si ho půjčí se nevědomky stane další hvězdou jeho nového filmu, Proč ne ? Myšlenka filmu byla velice zajimává a díky tomu dávám hvězdu navíc. Zabiják je charismatický a jeho argumenty měli smysl. Atmosféru film totálně postrádá, takže žádné napětí nečekejte. Tohle asi bude poslední koment, takže sbohem :D ()