Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Mají jí pomoci překonat bolest a začít nový život... Pro Holly tak začíná rok neobyčejných dobrodružství, které pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je - a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě. (oficiálny text distribútora)

tombac

Pro ženy takřka povinnost? Jistěže, dnes jsem to v kině vedle sebe slyšel a viděl. :) I když jsem zocelen z asijských emocionálních nářezů, docela slušné množství v P.S. Miluji tě se mnou solidně hnulo, což mě vždy od americké produkce překvapí a snímek mi tím připomněl loňskou obdobnou pohodovku Prázdniny, u niž jsem též uronil nejednu slzu. Překvapení je o to větší, že hlavní roli tu má Hillary Swank, kterou mám zafixovanou jako vymakanou polochlapici z Eastwoodova boxerského dramatu. Ale tady jí to vskutku sluší a s romantickou polohou nemá problém. Snímku je tu vyčítána korektnost, ale ta se mi vybavila až při rekapitulaci po zhlédnutí. Moc milé, ale maximum bych tomu dát nikdy nemohl, jelikož třeba Korejci mají s podobnými tématy mnohem silnější tah na branku. ()

flanker.27

Tak si říkám, teď to skončí, bude to dojemné, ale celkem pěkné - a následuje jedna z největších WTF scén roku - ne nebude to láska, ale přátelství. Ehm ehm. Tim vyhoděj půlku filmu oknem ven a William, na poměry americký romantiky docela normální chlap, se s tim spokojí. Co to jako tento??? Půjdeme na to přes plusy a mínusy. +: Hudba, několik vtipných scén (na jezeře), docela civilní, Hillary byla k sežrání (vzpomínka na vystoupení na pódiu - málem jsem slintal až na plátno). -: Docela dlouho mi trvalo se do filmu nějak pořit (asi prvních 30 minut mě skoro nechytlo), už zmíněný konec, několikanásobná připomínka teploušů (asi je to teď předepsaný), poznatek, že v americkym filmu se chlap musí vždycky omlouvat ženský, aniž by za něco mohl, Butlerovy ozdoby (na chlapy s řetězama a náramkama jsem alergickej). P.S. Přátelství mezi chlapem a ženskou neexistuje. ()

Boss321

Moc příjemná romantická komedie s inteligentním scénářem. Prvních dvacet minut se mi moc nelíbilo, ale pak se to hodně solidně rozjelo a takovou porci romantiky jsem už dlouho nedostal. Gerard Butler přesvědčil, že umí zahrát i jiné role než Leonidase v 300: Bitva u Thermopyl. O tom, že Hilary Swank je výtečná herečka schopná zahrát cokoliv, jsem se přesvědčil už v Kluci nepláčou. Obsazení seriálových hvězd byl výborný tah, hlavně Lisa Kudrow. Další co zaslouží obrovskou pochvalu je přenádherně vybraná hudba, která patří k tomu nejlepší co jsem poslední dobou ve filmech slyšel. Nebýt slabšího začátku, tak jasných pět hvězdiček, takhle lepší čtyři. Ale i tak se jedná o jednu z nejlepších romantických komedií roku 2007. Všem vřele doporučuji............... ()

Karlos80

Stačí jen pár dopisů a skvělý doják, romantická komedie roku, je na světě..Blahopřeji, pane režisére..Film, na který nesmíte jít sám, ale nejlépe se svojí partnerkou, abyste si pak případně uvědomili, o co společně přicházíte... Tento druh filmu sice moc nepreferuji (čekal jsem opět nějakou přeslazenou růžovou knihovnu), ale i tak to pro mě bylo příjemné překvapení. Prvních dvacet minut mě fakt nebavilo, hádka střídala hádku, bylo to takové zmatené, ale pak po těch všech dopisech, scénách v baru, hudebním vystoupením Holly a výletu do Irska se to rozjelo a se mnou, resp. s námi, to šlo s kopce:-) Ve finále skoro ukápla i ta slza:-) Ty hvězdy dávám především za ten irský humor, který byl nádherný, nenásilný a skoro nenapodobitelný, samozřejmě, že i za irskou přírodu..a pak především za skvělou Lisu Kudrow se svým nenapodobitelným oťukáváním chlapů..Jste sám? Ano! Jste gay? Ano! Nashle!!! Jste sám? Ano! Jste gay? Ne! Pracujete? Ne! Nashle!!! Moc příjemný, úsměvný, ale na druhou stranu také dost tragikomický snímek, avšak se skvělými hereckými výstupy. ()

genetique

Ale pozrime že, tak predsa hollywoodska produkcia vypotila aj niečo hodnotnejšie, než tie bezduché romantické produkty na jedno použitie. Stane sa to len pár krát do roka a táto záležitosť patrí určite k tým reprezentatívnejším. Jasné, že to celé dýcha americkou naivitou a sčasti aj potrhlou nereálnosťou, ale s tým treba rátať a nehľadať tam tie chybičky. Nápad bol geniálny a spracovať sa ho podarila s grandióznym prehľadom. Plus Hilary a Gerard, môj obdiv, iskrivé a úprimné vystúpenie. Najmä od Butlera. Mimochodom môjmu dojmu rozhodne prospelo to, že mi v kine robila spoločnosť priateľka, keď k tomu prirátame fakt, že bol 'Valentín', musím dať 85%. ()

• Když Holly (Hilary Swank) v kuchyni nalévá sklenici a William (Jeffrey Dean Morgan) ji rozptýlí, je sklenice téměř prázdná. V dalším záběru je plná až po okraj a později zase prázdná. (LaserJet)
  • Na začátku filmu je řečeno, že Holly (Hilary Swank) a Gerry (Gerard Butler) se brali, když bylo Holly devatenáct. Gerry zemřel těsně před jejími třicátými narozeninami, takže je to alespoň jedenáct let od jejich svatby a ne jen sedm, jak se tvrdí ve filmu. (LoLaa)
  • V závěrečné scéně se v jednom záběru na Williamově (Jeffrey Dean Morgan) bundě objeví kousek slámy, přestože tam předtím nebyl. (LaserJet)

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (viac)