MM_Ramone odpad!

Relácia "Klub marmeláda" sa začala v roku 1994 pravidelne objavovať na obrazovke českej verejnoprávnej televízie. Bol to predchodca hlúpych takshow pre deti a mládež. Moderovala to detská hviezdička Lucie Vondráčková. Mala vtedy ešte len štrnásť rokov. Bola to taká šprťácka sopľavá puberťáčka. No už vtedy som tušil, že z nej vyrastie neznesiteľná, falošná, histerická krava. Nemýlil som sa. "Klub marmeláda" bol odpad! Lucie Vondráčková bola, je a navždy aj zostane odpad! ()

WANDRWALL

Lucka Vondráčková byla tehdy velice přirozená a vedla na svůj tehdejší věk zkušené hovory s hvězdičkami naší pop music. O nich se tehdy ještě tolik nevědělo. Až jiné pořady je postupně poodkrývali. Tady jací vlastně jsou. Zda mají rádi svíčkou víc než buchtičky se šódou, zda zpívají pro peníze nebo z lásky, zda večeří ráno a ráno naopak večeří atd. ()

Karlos80

Jeden z prvních hudebně-soutěžních magazínů z mých dětských let, tenkrát mi ani nevadilo že to uváděla Lucka Vondráčková, kterou dnes už poněkud nemusím. Ale zase plno lidí z mé generace ji považuje za svůj sexysymbol podobně jako třeba dnes Barboru Seidlovou. Pořad to byl v naší televizi takřka ojedinělý (až déle tuším přišla Medúza aj.) a já jako teenager jsem ho ještě třeba společně s "Kečupem" svého času měl moc rád, dnes už by jeho znovu uvedení pochopitelně vyznělo tak trochu směšně. Jen si už za živého boha nevzpomenu, na toho blonďatého kluka který se tam tuším objevoval jako spolu-moderátor po boku Lucky občas také...? Ale na devadesát procent jsem tušil že to byl také pozdější herec a díky uživatelce Luciane teď stoprocentně vím že se jednalo o zrzavého blonďáka Radka Kuchaře, který s ní vystupoval i v Kečupu a který je známý svou rolí Radka v Perníkový věži. ()

J.Connor

To je, to je, to je marmeláda...uff. Mé hodnocení je ovlivněno tím, že se jedná asi o jeden z prvních porevolučních pořadů tohoto typu, takže za zásluhy. Z nostalgie rozhodně ne, tohle jsem nežral ani jako dítě (potažmo týnejdžr). Jo a doufám, že ten, kdo to nahodil do databáze bude důslednej a přidá i pořad, kerý sa volá RYTMIK a samozřejmě TRIANGEL ! ()

Zeddi

Na svojí dobu obrovský boom. Každý znal tak Vegu nebo Magion s Hložkem nebo Rosákem. První pořad pro puberťáky (dnes už pro teenagery) ve kterém bylo od každého něco. Videoklipy, rady co a jak a hlavně slangová mluva blízká mládeži (v té době mi bylo kolem 14ti let, takže jsem to hrozně žral). NA pět to nění, ale z nostalgie za čtyři. ()