Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

• Česko Painkiller Jane (viac)
Kanada / USA, 2007, 17 h 14 min (Minutáž: 47 min)

Tvorcovia:

Gil Grant

Hudba:

John Sereda

Kristanna Loken, Noah Dalton Danby, Stephen Lobo, Rob Stewart, Sean Owen Roberts, Melanie Papalia, Alaina Huffman, Dominic Zamprogna, Steve Lawlor (viac)

Ťažko jej odolať, nemožno ju zabiť!  Kristanna Lokenová ako krásna agentka Jane Vascová vládne ohromujúcou samoliečebnou silou, ktorá ju robí takmer nezraniteľnou. Nech utrpí akékoľvek, hoci aj fatálne zranenie, okamžite sa uzdraví a zdá sa, že je nesmrteľná. Svoj skvelý potenciál nezničiteľnej bojovníčky môže využiť ako agentka vládnej jednotky na boj proti Neurom. Sú to nebezpeční geneticky zmutovaní jedinci, ktorí rozvracajú krajinu a šíria paniku. Vynikajú mentálnou silou, ovládajú telekinézu a dokážu vyvolať halucinácie. Podarí sa vláde USA zastaviť toto nebezpečenstvo? (oficiálny text distribútora)

4daPeace

Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni. ()

Hrus

Seriál ve všech důležitých složkách (příběh, napětí, akce, herecké výkony, hudba, triky) podprůměrný. Hodnotím po 6 dílech, kdy jsem marně čekal, jestli se neobjeví nějaký prvek, který by seriál nějak obzvláštnil. Škoda, základní premisa o ženě, která má superschopnost zrychleného uzdravování (je téměř? nesmrtelná), je pro mě docela zajímavá a při mnohem lepším zpracováním bych se určitě na takovýto typ seriálu díval... ()

Shit

No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný ()

Djkoma

Po osmi dílech mohu prohlásit, že jde o slabší průměr televizních seriálů, který doufá, že oslní krása Kristanny Loken(už nevypadá tak krásně jako v T3) a stará tvář Roba Stewarta (kdo nepamatuje vražedné pobřeží ať je zticha...). Bohužel díly jsou extrémně nevyvážené a každý díl se pohybuje mezi 1* a 4*. Některé díly vás překvapí nápadem, který je zabit provedením. Doufám, že příště si někdo lépe rozmyslí jak využít aspoň minimální potenciál seriálu (a dá víc peněz :)). ()

3 AM Code

pro 4daPeace: Zapomel si dodat ze na svete je teprve pilotni dil. Hodnotit serial podle jednoho dilu nema smysl, byt uznavam ze to byla slabota. Zpracovani bylo celkem ok - to ze je to adaptace komixu je dost znat - hlavni zapletka mi bohuzel prijde celkem nudna.. no uvidime. ps: Ovsem Rob "Nick Slaughter" Steward v roli sefa tajne organizace??? muhahahahahah :D .. hodnoceni po 7 dilech: porad vicemene nuda, porad lacine vypadajici, obcas zajimava zapletka dilu, kterou ale scenar nedokaze poradne vyuzit a herci poradne zahrat.. podprumer, na 90% serial produkce sestreli pred/s koncem 1 sezony a nebude to zadna skoda (15-6-2007) ()

• Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)