Noční Show Craiga Fergusona

USA, 2005, 62 min

Kamera:

Rick Walker

Účinkujú:

Craig Ferguson, Shadoe Stevens, Julie Chen Moonves, Adele, Duffy, Markéta Irglová, André Benjamin, Buzz Aldrin, Peter Bart, Carrie Fisher, Cheri Oteri (viac)

Zábavná americká talk show, kterou moderuje herec a komik Craig Ferguson. V jednotlivých dílech můžeme vidět rozhovory s nejrůznějšími hosty, ale také humorné scénky. Show je vysílána v nočních hodinách na televizní stanici CBS od roku 2005. Za tuto dobu se zde vystřídalo již mnoho známých osobností. (Zbyisek)

luka4615

Craig Ferguson je po Conanovi mým dalším nejoblíbenějším moderátorem talk-show. Na jeho show mě asi baví nejvíce ta jeho vynalézavost, s jakou si dokáže poradit s otázkami, jenž mu pokládají někteří hosté či diváci. Samozřejmě musím vyzdvihnout i jeho největší pomocníky-robotického kostlivce Geoffa a splašeného koně Secretariata. ()

P1tr

Jednoznačně nejlepší moderátor obdobných pořadů v amerických televizích. Lehkost, s jakou se Ferguson pouští do svých hostů je neskutečná. Téměř nikdy nedojde na propagaci filmů, které přišli hosti představit, vždy se hovor stočí někam úplně mimo a to je jen dobře. Narozdíl od ostatních moderátorů si Ferguson nebere žádné servítky a baví se s hosty o věcech, které ho zrovna napadnou. Spontánnost humoru Fergusona je návyková a i se slabším hostem si umí poradit. Craig Ferguson je veselý, upřímný chlapík, který se dokáže s každým bavit o všem a neomezuje se jen na řeči o propagovaném materiálu, jako někteří konkurenti. Zábava je to pořád a když přijde výborný host, či Craigův kamarád, je to tak vtipné, jak si to u většiny talk show ani nedokážete představit. Jeden za všechny je Ewan McGregor a jeho "Firecracker" story. ()

horacko

Toto je presne to, čo chýba vo vysielaní slovenských televízii. Videl som už mnoho dielov a priznávam, že veľmi záleží od hosťa, ale tak či tak ide o vtipnú zábavnú reláciu, pri ktorej som sa zatiaľ vždy výborne bavil. V českej televízii sa tomuto programu najviac podobá talkshow s Jánom Krausom, čo mimochodom má tiež pomerne slušnú úroveň, no lacný brak ako Adela show nesiaha tomuto programu CBS ani po členky. Craig Ferguson a jeho škótska angličtina ma zatiaľ stále bavia, a myslím, že ma tak rýchlo ani neomrzia. Letterman taktiež výborný, ale toto mám o malý kúsok radšej. ()

JohnCZ

Craigova show rozhodně patří mezi to nejlepší, co se mezi americkými talk-show dá nalézt. Oproti nudnému Lettermanovi a lehce trapnému O'Brianovi je Craig velmi vtipný a sympatický. Hlavním znakem jeho rozhovorů je to, že vždy před začátkem roztrhá papírek s otázkami a nechá rozhovor vést částečně spontánně. Některé rozhovory pak vyloženě nemají chybu. ()

PrincessB

Můj nejoblíbenější talk show moderátor. Craig Ferguson se s ničím nemazlí a se svými hosty se baví familiérně. Hosté jsou díky tomu uvolnění a většina z nich si návštěvu očividně užívá. Jako jeho velkou přednost beru i fakt, že i s tím nejnudnějším hostem dokáže udělat moc vtipný rozhovor (narozdíl od Lettermana, který je s nudným hostem zkrátka ztracen). ()

• Show se předtáčí po jedné v pondělí, úterý a středu odpoledne. Následně se ve čtvrtek točí dvě epizody, ovšem někdy se místo toho točí rovnou tři ve středu. Craig na to často naráží, a to např. frázemi "Members of a strangely familiar studio audience," nebo "This week has just flown by". (Agoran)