Julia Sandburg (Sigourney Weaver) byla velmi úspěšnou muzikantkou, která měla milujícího manžela a dvě malé děti, dcerku Maggie a syna Chrise. Jednoho dne se šla projít s dcerou do parku a ve vteřině nepozornosti o ni přišla. Julia se se ztrátou dcery nedokázala ani po letech vyrovnat a ztratila tím manžela a v srdci cítila jen hořkost a bolest, až jednoho dne poznala Louise. (oficiálny text distribútora)

dopita

Psychologický drama je trochu ošidnej žánr, když se film nepovede, je spíš k smíchu než cokoli jiného. Dívka v parku je ovšem film velmi povedenej! Velmi sugestivní psychologický drama. Sigourney Weaverová je všeobecně považována víc za Ripleyovou než za herečku, a to i přes to, že má za sebou hezkou řádku výborných rolí. Tady jen znova dokazuje, jak velmi dobrá a nedoceněná herečka to je. ()

jafuska

bohužel hodne podprůměrný film, čekala jsem od toho víc, začátek slibnej, pak najednou skok o několik roků napřed a já jsem čekala, jak budou holčičku úpěnlivě hledat, zhroucení matky a ono nic,a další půlka zmatená a nakonec jsem se ani nedověděla jestli to byla ta ztracená dívka, nebo .ne,ach jo,mohlo se to natočit více dramatičtěji, a ne taková slátanina ()

blackrain

Tenhle film stojí za to vidět už jen kvůli Sigourney Weaver, sice se na ní už značně projevuje staří, ale na kom ne? Ona se dokázala hluboce ponořit do své role. Každá emoce jí byla vidět ve tváři. Akorát jsem si myslela, že když se jí něco takového přihodí, že bude mnohem více na prášky, ale nějakých šestnáct je dlouhá doba a pak ji do života vstoupila dívka ulice, ke které se upnula. Na malou chvíli jsem uvěřila, že by ta dívka mohla být... Sigourney Weaver je skvělá herečka, která už dávno nepotřebuje dokazovat, že je jenom ta astronautka, která likvidovala to slizké vesmírné monstrum, které se pak stalo součástí jí samotné. ()

EKLEKTIK

"A teď jdeme spát, i my." Docela zajímavý snímek, ošizený však produkcí, která zcela ignorovala fakt, že se jeho děj nejprve odvíjí na samém začátku devadesátých let a pokračuje, až o šestnáct roků později, takže jeho hlavní hrdinka, prakticky nezestárne a časový posun nelze dost dobře poznat, ani z kostýmů či rekvizit, v němž divák sleduje osud matky, která nikdy nedokázala přijmout zmizení své mladší dcery a tak do svého života přijmula cízí dívku, postrádající matku. ()

Pavlínka9

Hmm...myslím, že se při sledování tohoto filmu vytvořili 3 tábory lidí - 1) bude to její dcera, 2) nebude to její dcera, 3) je mi to fuk :D :D Já váhala mezi 1 a 2, ale Weaver i Bosworth byly super :) Je to celé takové na způsob, že to nebude veliké drama, spíš, že to bude taková One Woman Show...a ona opravdu byla :) Ponuré, dost traumatické, s vyhlídkou naděje a přitom bez jakékoliv pomoci od okolí...Nechci se nikdy dostat do takové či velice podobné situace, jelikož ta ztráta, ty výčitky, ta touha znát pravdu...Nechci si to ani představit..Je to lehká ukázka toho, jak se během pár vteřin dokáže život změnit... ()

• Film měl nesoutěžní premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu 9. září 2007. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v New Yorku. (Terva)