Tajemství

07. Tajemství a zdraví
08. Tajemství a svět
09. Tajemství a vy
10. Tajemství a život

Držíte v rukou velké tajemství vesmíru.
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie.
Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... A nyní toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filozofů úspěchu pod vedením australské spisovatelky Rhondy Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, přichází do České republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.
Od pradávna bylo tajemství předáváno, cestovalo po staletí - aby se k vám dostalo. Nyní se dozvíte tajemství, jež vám může navždy změnit život. Co je to to Tajemství?
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru. Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli.
Toto je tajemství všeho - tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí - všeho, co jste kdy chtěli. Tento úžasný film obsahuje všechny zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret - Tajemství. Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret - Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, získání jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou. Zdroj: TS Production (ČSFD.cz)

Makky

Každý z nás to vo svojom podvedomí má a vie, že to tak funguje. Je to akýsi návod na lepší život alebo aspoň len také postrčenie k pozitívnemu. Ten svoj svet si nakoniec každý tvorí sám, či už v dobrom alebo zlom. Choďme si za svojim šťastím a otvoria sa nám dvere aj tam, kde bol predtým len múr. ()

Baronne odpad!

Největší blaf historie , knížku, kterou mi vnutila kamarádka, jsem bohužel přečetl, a byla to jedna z největších chyb mýho života ( horší bylo snad jen být kamarád s někym jako ona ). Nevěřim na sílu myšlenky, opravdu ne. Je to prostě jenom jeden obrovskej megaklam, jedna z milliard manipulací, kterou se lidstvo nechá ovládat. Kdyby tady bylo něco horšího než odpad, jako třeba megasračkoidní odpad, tak to tam hned dám, bohužel takhle jenom odpad, a trošku pošpiňující komentář . ()

Sabrewulf odpad!

Bláboly a lež. Jednoduše mluvím z vlastní zkušenosti. Přesně do puntíku to, co tam popisovali jsem před několika lety aplikoval (aniž bych si to nějak vnutil na úkor tohoto pořadu, páč jsem ho tehdy ještě neviděl) na pár životních situací. Do teď se nic nezměnilo k lepšímu. Výplach mozku pro zoufalé čtenáře horoskopů aj. Jak jinak pak tohle ohodnotit, než odpadem. ()

elis7

Neoslovilo mě. Nelíbí se mi myšlenka, že tajemství se předává z pradávna do dneška - nutí mě to smát se vzpomínce na seriál Simpsonovi, u kterých v jednom díle byla vytvořena parodie. Všichni podvědomě víme, že když budeme smýšlet poziivně celý svět hned bude krásnější, milejší a budeme se mít líp. Tak na co to omílat hodinu a půl dokolečka? ()

Marsik

1. projekce (9.10.2010) - Výborný dokument, který mě donutil se skutečně zamyslet. Jak už zde bylo řečeno-zdá se to být příliš jednoduché (myslet pozitivně) a moje zvědavost mi taky nedá, takže se pokusím s tímto tajemstvím pracovat. Dokonce jsem si u dokumentu dělal i poznámky, takže je vidět, že mě to plně zaujalo. Dávám plné hodnocení, protože tomu není co vytknout. Až zjistím, že tajemství nefunguje a že všechno byly jenom bludy, tak to dám pěkně do odpadu :)) // 2. projekce (2.1.2011) - Znovu mě dokument utvrdil ve své jedinečnosti a síle. Tajemství je tedy odhaleno a teď je na každém z nás, jak s tím naloží. Ať se vám daří a buďte pořád šťastní. /// 3. projekce (7.11.2011) - Do třetice jsem si Secret pustil a můžu vám říct, že je to bomba! Tajemství skutečně funguje, sám jsem se o tom přesvědčil. Tajemství vám změní pohled na život a vy se budete cítit dobře, věřte mi! Jenom to chce jediné - umět ho správně použít. Přeji vám hodně štěstí. 100% - FSZ!! ()

• Okrem Austrálie pracoval filmový štáb aj v USA. (MikaelSVK)
  • Po vydaní knihy a odvysielaní Tajomstva dostal štáb tisíce vďačných listov, v ktorých sa písalo o vyliečení tažkých chorôb či uskutočnených tajných prianiach. (Cappuccino)