Jeff (Seann William Scott) je velmi svérázný mladík. Je mu skoro 30 a je finančně závislý na své rodině. Snaží se vymlouvat na nejrůznější postižení – poruchu soustředění, Tourettův syndrom, problémy s rovnováhou. Dnes má Jeff smolný den. Zpacká pracovní pohovor, málem ho přejede auto a potopí jachtu svého nevlastního otce. Ale také potká Lynn, tu nejkrásnější dívku, jakou kdy viděl. Jenže Lynn je už zadaná… (oficiálny text distribútora)

Malarkey

Pro mě je tohle teda průměr každým coulem. Na to jak mám Seann William Scotta rád a vím o jeho ztřeštěnosti v každém filmu, tak jsem čekal, že i v tomhle v tom bude zajedno a jeho postava nezmění na vizáži i když i to je někdy dobré, změnit způsob hraní a jemu se to každopádně povedlo. Neřekl bych, že je to zrovna idiot, to daleko většího idiota bych viděl v Liškovi ve filmu Návrat Idiota. Takže v tomhle směru to zas tak hrozný určitě nebylo, co se demence týče, ale že to nebude taková legrace na kterou jsem se tak moc těšil, to už jsem byl překvapen, protože Scott na to má, stejně jako na to měl v Bláznivé olympiádě jeho kámoš Knoxville. Fakt je, že jako příběh ze života to na mě rozhodně funguje, jen bych do toho potřeboval víc vtipu, který ve filmu hodně chybí. Jinak rozhodně zajímavý skok do jiných vod pro Seanna Williama Scotta, rozhodně zajímavý. ()

Fulham

Na začátek musím říct že je to zajímavý film. Ikdyž podle mě by u tohoto filmu napsána komedie být nemusela, ale to není vůbec podstatné... ale strýček Popcorn pobavil... Po skončení filmu jsem se rozhodoval jaké dám hodnocení a jak jsem si to všechno tak zrekapituloval, tak jsem si říkal že dám tak 3*. Jenže pak jsem si uvědomil, že tento film je něčím zvláštní. Prostě jsem si v jednu chvíli říkal že ho vypnu je to nuda, ale na druhou stranu to mělo neco do sebe a prostě to nešlo vypnout... pořád jsem čekal jak to dopadne... nakonec jsem uvážil, že film si ty 4* u mě zaslouží. ()

Jirgen

Neuklízet si v pokoji, neplatit účty, téměř za nic nebýt zodpovědný a ztrácet rovnováhu jen při pohledu na značku New balance, to je Seann William Scott v tomhle průměrném dramatu, určitě nenadchne ale ani nenudí. Je to příjemně prožitých 90 min. v tak trochu jiné roli v které jsme Stiflera :) ještě neviděli. ()

teutates

"Stiffmajster"vo vážnejšej úlohe a hneď ako idiot sa neľakol role a skvelo sa jej zhostil,avšak skromné prevedenie a málo finančných prostriedkov sa na tomto diele nepekne odzrkadlilo.Komediálnych prvkov je tuna málo a herecké obsadenie je až na Seanna(na ktorého réžia vsadila)žiadne.Toto dielo mi skôr pripomínalo TV film(podľa skutočnej udalosti)-nedeľa večer na Markíze...ako nejaký vážnejší snímok(na ktorý sa hrá)a preto 4/10... ()

MATADOR

Můj nejlepší herec v tomto filmu: Seann William Scott. Kdyby to bylo více komediální, mohlo to být dle mého názoru daleko lepší. Ale takhle se to jeví,nicneříkající. Seanna Williama mám rád a určitě mohl podat lepší výkon, než podal. Bohužel to asi bylo tím scénářem. "Jsem něco mezi Rain Manem a zhulenym Forrestem Gumpem, že jo ?" ()